Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 guppy Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
overburner
Akvarista



Registrovan: 13 Sep 2010
Poruke: 86
Lokacija: Mladenovac

PorukaPoslao: Sre Okt 27, 2010 10:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

imam jedno pitanje pokusao sam sa pretragom ali nisam nasao odgovor mozda sam nesto pogresno otkucao a pitanje je sledece koliko gupika nosi mlade u sebi mislim od mresta do mresta koliko vremenski prodje?

Hvala
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Okt 27, 2010 10:35 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

brzi
Akvarista



Registrovan: 19 Dec 2009
Poruke: 446
Lokacija: Resnik BGD

PorukaPoslao: Sre Okt 27, 2010 10:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

25,30 dana nosi mlade
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
overburner
Akvarista



Registrovan: 13 Sep 2010
Poruke: 86
Lokacija: Mladenovac

PorukaPoslao: Sre Okt 27, 2010 10:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hvala brzi pitam zbog prebacivanja u kotilicu 6 oktobra se okotila pa sad cekam termin za nove malce
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
brzi
Akvarista



Registrovan: 19 Dec 2009
Poruke: 446
Lokacija: Resnik BGD

PorukaPoslao: Sre Okt 27, 2010 10:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Srecno
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
overburner
Akvarista



Registrovan: 13 Sep 2010
Poruke: 86
Lokacija: Mladenovac

PorukaPoslao: Sre Okt 27, 2010 11:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

thx samo se nadam da nece pre vremena da se okoti ili u noc ko prosli put vec je pocela da se krije
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stefanovic^v
Akvarista



Registrovan: 29 Okt 2010
Poruke: 1642
Lokacija: Srbija,Banja Koviljaca

PorukaPoslao: Sub Okt 30, 2010 8:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

moja gupika vecinu vremena provodi kod sijalice(posto mi je sijalica sa strane) da li to mozda znaci da je skotna?? a stomak joj se malo uvecao...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
stefkoss
Banovan
Banovan



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 735
Lokacija: crna gora,bar

PorukaPoslao: Sub Okt 30, 2010 9:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ima li crno iza.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stefanovic^v
Akvarista



Registrovan: 29 Okt 2010
Poruke: 1642
Lokacija: Srbija,Banja Koviljaca

PorukaPoslao: Sub Okt 30, 2010 9:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ima crno,ali sam video ostale slike i ona nema toliki stomak...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
stefkoss
Banovan
Banovan



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 735
Lokacija: crna gora,bar

PorukaPoslao: Sub Okt 30, 2010 9:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pa nece skoro da se okoti
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stefanovic^v
Akvarista



Registrovan: 29 Okt 2010
Poruke: 1642
Lokacija: Srbija,Banja Koviljaca

PorukaPoslao: Sub Okt 30, 2010 9:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

sto?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
stefkoss
Banovan
Banovan



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 735
Lokacija: crna gora,bar

PorukaPoslao: Sub Okt 30, 2010 9:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

kad bude izgledala kao bure onda ce skoro.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stefanovic^v
Akvarista



Registrovan: 29 Okt 2010
Poruke: 1642
Lokacija: Srbija,Banja Koviljaca

PorukaPoslao: Sub Okt 30, 2010 9:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hvala...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
stefanovic^v
Akvarista



Registrovan: 29 Okt 2010
Poruke: 1642
Lokacija: Srbija,Banja Koviljaca

PorukaPoslao: Ned Okt 31, 2010 8:52 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

stefkoss pogresio si ta mi se ribica okotila u toku noci...naso sam nekoliko malih ali ih ima jos bar se nadam ako ih druge ribe nisu pojele
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
stefkoss
Banovan
Banovan



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 735
Lokacija: crna gora,bar

PorukaPoslao: Ned Okt 31, 2010 9:30 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

moja greska.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
proivcek
Akvarista



Registrovan: 16 Avg 2010
Poruke: 23
Lokacija: Podgorica

PorukaPoslao: Pet Nov 05, 2010 6:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

i ja imam 2 guppy zenke obje su se "udebljale" jedna manje al ova druga izgleda kao da ce puci u roku od 5 min... puno se vrpolji pa me interesuje kad da je prebacim u mrestilicu ?? Ali postoji i drugi problem , prije desetak dana isto se tako bila "udebljala" pa sam je prebacio u mrestilicu pa se za dan opet smanjila i nekako preblijedjela tj izgubila svoju pravu boju .... moze neko objasnjenje ?????
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Ceratopteris thalictroides i Endler g... chaosad Tražnja 0 Pet Feb 02, 2024 2:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Na poklon guppy zenke! Nikola00 Na poklon 1 Uto Dec 07, 2021 5:13 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Na poklon guppy muzijaci Nikola00 Na poklon 1 Pet Dec 03, 2021 3:07 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Guppy ženke na poklon Ayrton Na poklon 2 Sre Nov 17, 2021 11:13 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Guppy pomoc DexMax Početak u akvaristici 1 Sre Okt 06, 2021 7:00 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License