Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Sirina akvarijuma Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
serbiansky
Akvarista



Registrovan: 05 Okt 2010
Poruke: 78
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Nov 05, 2010 2:02 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ljudi sta da vam kazem, sem hvala na predlozima i sugestijama.

Da nije ovog foruma akvarijum nikad nebi ni zapoceo da pravim.

Ovako jos malo pa gotovo.

Moja dosaddna pitanja su proizasla samo iz zelje da ne maltretiram ta mala ziva bica koja smo zarobili u parce stakla i da ne zavrsavaju u kanalizaciji svako malo.

Koliko razumem forume oni tome i sluze da neko postavi pitanje koje ima i da mu neko odgovori ako takvo pitanje vec nije postavljeno.

Vremenom covek nauci stosta o nekoj temi pa onda i on moze nekom da pomogne.

Pretpostavljam da vama koji vec imate dosta iskustva su ova pitanja vrlo dosadna i ispadaju kao da se pravi spjes satl od obicnog akvarijuma, ali kada to neko prvi put radi nije ni malo naivno. Necu da se tek tako olako igram sa zivotima, pa makar i tih malih ribica.

Da ne duzim vise sa pravljenjem spejs satla Very Happy

Obecavam da se vise necu javljati na ovu temu.

Mozda kada bude gotov aq stavim u podforumu Akvarijumi.

Jos jednom hvala!

Dusan
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Nov 05, 2010 2:02 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Dzo
Akvarista



Registrovan: 14 Avg 2010
Poruke: 79
Lokacija: Bg

PorukaPoslao: Pet Nov 05, 2010 2:13 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ma sto lock? Postavi slike ovde da tema bude kompletna...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sale75bgd
Urednik
Urednik



Registrovan: 03 Nov 2009
Poruke: 2083
Lokacija: Fort Mill, South Carolina

PorukaPoslao: Pet Nov 05, 2010 6:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ovako...
Nema potrebe da obecavas bilo sta, ali zaista ste smorili sa svim tim grafikonima, bojicama, proracunima i skicama. U temi tj diskusiji ti ucestvuje tri clana od nekoliko stotina! Znas zasto? Verovatno iz istog razloga zbog kojeg sam se i ja povukao. Mesec dana ako ne i vise skicirate planove kuce i igrate se bojicama, roze je zvucnik, plavo je stiropor i ostalo. Zaista bespotrebno. Obrisao sam komentare za koje sam smatrao da nisu primereni a tebi se izvinjavam ako sam preterao u nekom segmentu. Pogledaj kakvi se komentari vec javljaju a samo sam malko bocnuo Smile , znaci da je jos dosta ljudi prevrtalo ocima kada ugleda sve te skice i proracune. Obavezno objavi fotografije svog akvarijuma u temi, ovoj ili nekoj drugoj, svejedno je! Tu smo da diskutujemo i pomognemo.
I jos jedna stvar, mnogo je bolje da ispravis ono sa pocetka, a to je greska koju ces napraviti sa onim "za 200 dinara mi lepi aq"... Veruj mi, dzabe ti i roze i plavo i zeleno ako ti 120l vode legne na parket.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
DiamondDragon
Akvarista



Registrovan: 25 Jun 2010
Poruke: 1054
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Pet Nov 05, 2010 8:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

markesa ::
ma ljudi iz NASE nemaju toliko proracuna i grafikona ma lepo sale kaze stavi podlogu sipaj vodu ubaci ribice i rokaj opusti se malo


Ma da brate, zavali se u fotelju i nategni rakiju i pečenu svinjetinu.
Da li Ti možeš da zamisliš da je nekome ovaj hobi uživanje i da svaki razgovor o ovom hobiju prija jednako kao i bavljenje ribicama u njemu?

Da li Ti pokušavaš da ubediš samoga sebe ili druge da je ovaj hobi u stvari; stavi, sipaj, ubaci i rokaj i opusti se?

E pa vidiš, i ja kada uzmem gitaru u ruke rokam i opuštam se, ali neću drugome, koji ne zna da svira na gitari reći to Ti je samo rokaj i opusti se, ZATO ŠTO, da bi čovek došao do stadijuma rokaj i opusti se, treba da prođe mnogo vremena, rada i strpljenja. Da li Ti ovo možeš da shvatiš?

Ako nastavite ovako da se ophodite prema onima koji nisu u stanju da rokaju i opuštaju se tek tako, ostaćete samo Vi, koji rokate i opuštate se, a ako Vam je to cilj, recite odmah, pa da ne smetamo mi, koji mislimo da je akvaristika malo više od : stavi, sipaj, ubaci i rokaj.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Fricky`88
Akvarista



Registrovan: 29 Avg 2010
Poruke: 831
Lokacija: Pirot

PorukaPoslao: Sub Nov 06, 2010 12:35 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ala ti brate rokas.....
Reci, sta ti to toliko rokas, a? Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Kako sa jednim grijacem grijati dva a... Luka2907 Grejanje i hladjenje 1 Uto Jan 09, 2024 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako sa 1 grijacem grijati 2 akvarijuma Luka2907 Grejanje i hladjenje 0 Uto Jan 09, 2024 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka formiranje novog akvarijuma thefezturtle Filteri i pumpe 0 Uto Apr 11, 2023 4:25 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ubiljenost akvarijuma Rooster Biljke 11 Sre Jan 04, 2023 7:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pitanje u vezi akvarijuma Ehein aquap... brandzaman Početak u akvaristici 0 Pet Jun 03, 2022 11:09 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License