Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 borac Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
m@rko
Akvarista



Registrovan: 19 Sep 2010
Poruke: 35
Lokacija: Elemir

PorukaPoslao: Sub Nov 06, 2010 7:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

koliko zenki borca treba da bude polno zrela...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Nov 06, 2010 7:50 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Srbo
Akvarista



Registrovan: 01 Okt 2010
Poruke: 107
Lokacija: Mali Idjos

PorukaPoslao: Ned Nov 07, 2010 3:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja mislim oko 4 meseca
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
deak
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2010
Poruke: 1533
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Pon Nov 08, 2010 10:28 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

To sve zavisi kako je hranjena, kakva je voda dal ima konkurenciju itd itd. Ima neka osnova da je naprimer 4 meseca pa je polno zrela (meni se cini da je to jako malo vremena Very Happy), ali tu ulaze svi faktori koje sam na pocetku napisao. Zenka borca je puna zrele ikre ako joj se pojave strafte i udvara se drugoj zenki, nekad se desi da se dve zenke "upare" ako nema muzjaka jer tako nece se zapeci. Fakticki jedna zenka ce odigrati ulogu muzjaka to mi se dosta puta desavalo.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Borac bela izraslina Čokolada52 Bolest 3 Sre Apr 13, 2022 1:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Plavi borac, bledjenje peraja i glave Jendzica Bolest 1 Čet Avg 12, 2021 3:15 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Borac vs Neon tetra uki01 Ribe 4 Sub Apr 03, 2021 12:58 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Borac ne jede Zmaj Bolest 3 Pon Mar 15, 2021 8:43 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Bolesni borac Alekss__00 Bolest 1 Čet Jan 21, 2021 1:46 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License