Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Skotna ili neskotna, pitanje je sad. Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
LothlorienBg
Akvarista



Registrovan: 12 Sep 2010
Poruke: 137
Lokacija: Beograd - Dorcol

PorukaPoslao: Sub Nov 06, 2010 9:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li je ova gupika skotna?
Negde procitah da mora da bude bash debela, negde da ne mora... Onu crnu, gravidnu, tackicku ima, ali vec par dana mi deluje spremno a nista... Pa reko da pitam... Da li je, i ako iko ima 2 blage, kada bi mogla? Nesto joj ne prija ova mrestilica. Sad Slike i nisu nesto, ali valjda ce malkice da pomognu. Smile
Image

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Nov 06, 2010 9:04 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

gnjata
Akvarista



Registrovan: 21 Jul 2010
Poruke: 200
Lokacija: Nova Pazova

PorukaPoslao: Sub Nov 06, 2010 10:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja mislim da jeste
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ancitrus
Akvarista



Registrovan: 23 Okt 2010
Poruke: 37
Lokacija: Kavadarci-MAKEDONIJA

PorukaPoslao: Sub Nov 06, 2010 10:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

trudna je ali u skoro se nece poroditi Very Happy bar jos 7 dana .to je moje mislenje
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Nigros
Akvarista



Registrovan: 28 Feb 2010
Poruke: 1214
Lokacija: Novi Sad/Indjija

PorukaPoslao: Sub Nov 06, 2010 11:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako imas muzijake i zenke gupika velika je verovatnoca da su zenke skotne.
Ja sam kao klinac samo posmatrao zenke i kada vidim da je neka naglo izgubila stomak pogledam ispod veceg kamena, panja ili u biljkama, uvek sam nakupio dovoljno malih.
Nisam koristio mrestilice jer mislim da je to prevelik stres za ribu, jedino ako bas hoces da ih uzgajas za prodaju i to, mada sam i ja imao ok zaradu (za to vreme Very Happy)
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Pitanje za rasvetu Milivoje Lampa Rasveta 4 Pon Nov 20, 2023 10:50 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Skotna gupi "gubi ravnotežu" marcus Guppy fun club 0 Ned Feb 12, 2023 3:20 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pitanje u vezi akvarijuma Ehein aquap... brandzaman Početak u akvaristici 0 Pet Jun 03, 2022 11:09 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pitanje za vlasnike Juwel Ria Rooster Akvarijumi 3 Čet Apr 01, 2021 10:20 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka gupi cini mi se da je skotna goran012 Početak u akvaristici 4 Uto Nov 17, 2020 6:23 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License