Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Kotilica za ribe Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
mensur_97
Akvarista



Registrovan: 06 Nov 2010
Poruke: 26
Lokacija: ULCINJ

PorukaPoslao: Ned Nov 07, 2010 10:17 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

imaju,imaju dA se kupe ova mrestilica pluta po povrsini akvarijuma!!

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailAIM AdresaYahoo MessengerMSN Messenger
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Nov 07, 2010 10:17 am Snimi Poruku Nazad na vrh

nexa
Akvarista



Registrovan: 21 Nov 2010
Poruke: 22
Lokacija: Uzice

PorukaPoslao: Čet Nov 25, 2010 2:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

a za sta sluzi ova pregrada...da mogu dve zenke istovremeno ili sta?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
gocha
Akvarista



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 609
Lokacija: Trstenik

PorukaPoslao: Čet Nov 25, 2010 3:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da,da nebi dok se jedna mresti ova druga castila malcima...
Inace glupo je bacati pare na mrestilicu jer postoje sto nacina da se iskonbinuje nesto za mrestilicu.
Ja naprimer,isecem flasu dole nalepim fasadnu mrezicu,gornji deo vezem sa necim za nesto... Smile i stavim u odvojen aq i to je cela mustra...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
nexa
Akvarista



Registrovan: 21 Nov 2010
Poruke: 22
Lokacija: Uzice

PorukaPoslao: Čet Nov 25, 2010 7:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

aj postavi sliku ako moze?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
MAXA
Akvarista



Registrovan: 14 Nov 2010
Poruke: 120
Lokacija: KG BG

PorukaPoslao: Čet Nov 25, 2010 8:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ova kotilica je malo nezgodna zato sto malci zele na povrsinu. Ako stavis dve zenke malo njih ce ostati. Isto se zavrsi ako pomeris pregradu i imas jednu zenku. Ja je koristim tako sto ostavim polovinu praznu i onda malci tu mogu da isplivaju na povrsinu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nexa
Akvarista



Registrovan: 21 Nov 2010
Poruke: 22
Lokacija: Uzice

PorukaPoslao: Čet Nov 25, 2010 9:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pa msm ipak je slucajnost 2 zenke u isto vreme i ako dodje do toga nece obe u istoj sekundi...jedna mora ranije pa je izvaditi na vreme....ili jednu prebaciti u teglu ili manji akvarijum pa tu da se mresti....gocha postavi sliku ako moze
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
nexa
Akvarista



Registrovan: 21 Nov 2010
Poruke: 22
Lokacija: Uzice

PorukaPoslao: Čet Nov 25, 2010 9:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ajde ako neko ima sliku ili sajt gde ima dobra mrestilica... Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Raka
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 21 Dec 2010
Poruke: 516
Lokacija: mladenovac

PorukaPoslao: Uto Dec 28, 2010 10:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pozdrav;ovo su za mene najbolje kotilice,..
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Raka
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 21 Dec 2010
Poruke: 516
Lokacija: mladenovac

PorukaPoslao: Pet Dec 31, 2010 12:12 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

imateak ak ove kotilice se naprave kao oni malecki ak od pet litara dno ne lepis staklo nego rapid mreza za fasadu i okacis taj mali ak u veliki i stavis dati se kote ribice kad se koti kroz mrezicu propadaju malci i odlaze u veliki akevo ovako to izgleda...
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
jongi
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 31 Avg 2010
Poruke: 293
Lokacija: Beograd-NBG

PorukaPoslao: Pet Dec 31, 2010 4:04 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam koristio ovu kupovnu kotilicu.Stavljao sam zenku u jednu pregradu zajedno sa ricijom,a druga je bila prazna i u nju su bezali malci...I pored toga je pojela barem desetak malih...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
neca
Akvarista



Registrovan: 02 Dec 2010
Poruke: 287
Lokacija: BEOGRAD

PorukaPoslao: Pet Dec 31, 2010 11:29 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

zar se mrezica za fasadu ne razgradjuje u vodi i kolko ja znam ima staklenu vodu u sebi......
ne bih ti preporucio....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Raka
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 21 Dec 2010
Poruke: 516
Lokacija: mladenovac

PorukaPoslao: Pet Dec 31, 2010 12:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pozdrav;ja koristim te kotilice 30godina i nije mi ni jedna ribica crkla a ima ih 2000hilade komada...
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
neca
Akvarista



Registrovan: 02 Dec 2010
Poruke: 287
Lokacija: BEOGRAD

PorukaPoslao: Sub Jan 01, 2011 2:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

a koju mrezicu stavljas?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Raka
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 21 Dec 2010
Poruke: 516
Lokacija: mladenovac

PorukaPoslao: Sub Jan 01, 2011 2:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pozdrav;mrezica za fasanu...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
neca
Akvarista



Registrovan: 02 Dec 2010
Poruke: 287
Lokacija: BEOGRAD

PorukaPoslao: Sub Jan 01, 2011 3:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

cekaj ja sam tu mrezicu stavljao u vodu protrljaj je kroz ruke ima sve da te peckaju od staklene vode....ako mislis na mrecicu za termo izolaciju?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Da li smijem hraniti ribe crvima Luka2907 Ishrana 1 Pon Jan 15, 2024 6:29 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ribe za morski akvarijum do 15L? frenkdogg Ribe 5 Pon Dec 27, 2021 6:07 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mutna voda i ribe na povrsini Bagzi80 Početak u akvaristici 12 Sre Okt 27, 2021 2:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka identifikacija ribe damirski Ribe 4 Sub Mar 27, 2021 12:22 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Hrana za ribe - SERA KOI Professional Gangster Ponuda 0 Ned Nov 15, 2020 10:16 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License