Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Odlaganje mresta kod riba Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Uto Nov 09, 2010 10:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sad sam se setio sta mi se jednom desilo a nisam siguran da sam to negde pomenuo. Naime o cemu se radi, bio sam nabavio nekoliko maticnih zenki ksifoa i ubacio ih u poseban akvarijum. Posto sam procenio da bi bilo dobro da jos malo porastu i da im ne dajem muzjaka ostavim ih tako same par meseci. U tom akvarijumu nisam imao grejac tako da ni temperatura nije bila bas najsrecnija. Posle par meseci kad se temperatura podigla primetio sam da ima malih sto znaci da su zenke vec bile uparene samo sto su mali dosli na svet dosta kasnije, posle par meseci.

Jel se jos nekom tako nesto desilo?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Nov 09, 2010 10:38 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

sale75bgd
Urednik
Urednik



Registrovan: 03 Nov 2009
Poruke: 2083
Lokacija: Fort Mill, South Carolina

PorukaPoslao: Uto Nov 09, 2010 10:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da, ako je rec o periodu od dva tri meseca onda su vec bile uparene.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Wlayko91
Akvarista



Registrovan: 02 Avg 2010
Poruke: 1167
Lokacija: Beograd/Grocka

PorukaPoslao: Sre Nov 10, 2010 1:35 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja jesam popio veceras, al cek da vidimo dal sam ukapirao, znaci moguce je da se zenka okoti posle par meseci ako je pre toliko trsio muzjak?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Nov 10, 2010 7:49 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Upravo tako.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Koja je ovo riba? pubicna__kost Razno 4 Sub Mar 19, 2022 6:16 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zašto se riba razboli? LouzaWeah Bolest 3 Pon Apr 26, 2021 8:32 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka 40 L akvarijum, savet za broj riba uki01 Ribe 4 Čet Apr 15, 2021 4:10 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ime riba ? Trifke98 Afrički ciklidi 1 Čet Apr 08, 2021 10:13 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koja je ovo riba Milorad Ribe 2 Sub Mar 27, 2021 10:06 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License