Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Tetraodon nigroviridis - Puffer Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Kratos
Akvarista



Registrovan: 05 Okt 2010
Poruke: 243
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Sre Nov 10, 2010 4:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Interesuje me da li je neko imao iskusvo sa ovim ribicama, njihove karakteristike, ponasanje, sa kim mogu ili ne itd.. Question
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Nov 10, 2010 4:44 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Nigros
Akvarista



Registrovan: 28 Feb 2010
Poruke: 1214
Lokacija: Novi Sad/Indjija

PorukaPoslao: Pet Nov 12, 2010 6:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Rastu oko 15 cm, mali mogu u slatkoj vodi ali sto su veci treba im slanija voda, pa odrasli zive u brakicnim uslovima.
Agresivni su, mogu da jedu krljust drugih riba. Treba ih hraniti puzevima posto imaju "kljun" koji stalno raste i moraju da ga trose na ljusture puzeva.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
malipirat
Akvarista



Registrovan: 22 Jul 2010
Poruke: 33

PorukaPoslao: Pet Nov 12, 2010 7:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Znam zasto pitas jer su stigli u NIs Smile Vido sam ih,ali ja sam se odlucio za ribu noz tj ribu duha...Milism da puffer moze a naraste i veci od 15cm...I mislim da je zahtevan da mu nadjes drustvo a da ga ne pojede,mada na youtube ima i primera gde zivi sa neonkama Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Kratos
Akvarista



Registrovan: 05 Okt 2010
Poruke: 243
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Pet Nov 12, 2010 7:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Very Happy XaXaXa
Jesu su stigli,vrlo su zanimljivi, lepi, privlacni...
Pa zato otvorio ovu temu da vidim kako i sta, ali izgleda da ne mogu da ih drzim za sada... Crying or Very sad
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Gde nabaviti Dwarf Puffer/Pea Puffer/... sadgasm Arhiva Malih Oglasa 3 Pon Mar 16, 2020 1:21 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Puffer ribica drinabb Arhiva Malih Oglasa 0 Ned Maj 24, 2015 9:16 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka puffer pjer Arhiva Malih Oglasa 6 Uto Apr 08, 2014 8:46 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka tetraodon nsmali Ribe 6 Uto Apr 09, 2013 2:02 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Puffer (Tetraodon) iva Arhiva Malih Oglasa 0 Ned Okt 21, 2012 1:13 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License