Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Kako je napravljeno Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
gocha
Akvarista



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 609
Lokacija: Trstenik

PorukaPoslao: Sub Nov 13, 2010 12:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

E ovako imam stari aq jos iz 2000 god.,i sada poklopac na njemu mi je crn i izgleda kao izrezbaren silikon po staku,medjutim vremenom to je ispucalo i posle ja vidim da je to ustvari na staklo nalepljena neka vrste folije i na njoj taj ofarban u crno silikon,e pa bi sada nekog iskusnog starog akvaristu zamolio da mi objasni kako se to sve pravi posto mi se to svidja i zeleo bih da to opet imam tj. napravim. javascript:emoticon(':shock:')
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Nov 13, 2010 12:52 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Stefan062
Akvarista



Registrovan: 03 Avg 2010
Poruke: 973
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Sub Nov 13, 2010 1:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

e ovako: uzmes samolepljivi tapet crne boje imas ih u knjizarama uzmi crni ili neki tamniji da kada ga zalepis ne probija mnogo svetlosti iz akvarijuma kroz njega ,iseces ga po dimenzijama koje ces zalepiti ,oblikujes ga kako hoces zalepis ga na akvarijum i preko njega uzmes crni silikon naneses tanak sloj mozes i deblji ali ja mislim da ce biti isuvise napadan ,znaci sloj naneses preko zelog tog tapeta i kada si naneo silikon uzmes uzmes neko drvence ili mozes prstom da tapkas po tom silikonu i tako napravis one rese po silikonu i ostavis da se osusi nakon toga
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gocha
Akvarista



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 609
Lokacija: Trstenik

PorukaPoslao: Sub Nov 13, 2010 3:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala uradicu tako,a da bi prekrio malo veci poklopac predpostavljam da mi treba malo vise silikona...E,posto studiram u Cacku a vidim da si ti iz Ca ,jel znas koliko pet sopova sa ribicama ima u Ca ja sam samo dva nasao jedan kod crkve a drugi dole kod buske,ali izbor ribica je premali...?!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Stefan062
Akvarista



Registrovan: 03 Avg 2010
Poruke: 973
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Sub Nov 13, 2010 3:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja znam da ima kod crkve , kod plave kule, kod solida ,ispod nadvoznjaka u ljubicu, i kad krenes ka osnovnoj skoli dragisa misovic tto ti je ulica kod veca prva ulica levo kada krenes ka dragisi imas u toj ulici prodavnicu koja se zove amazon tu ti je po mom iskustvu najbolji kvalitet ribica i najbolje se izradjuju akvarijumi
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Kako sa jednim grijacem grijati dva a... Luka2907 Grejanje i hladjenje 1 Uto Jan 09, 2024 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako sa 1 grijacem grijati 2 akvarijuma Luka2907 Grejanje i hladjenje 0 Uto Jan 09, 2024 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako se montira solenoid na ovaj mano... sstanko78 Ostala oprema 7 Ned Nov 22, 2020 9:50 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako da znam kad ce ribica da se mresti? Nemanja21 Razmnožavanje 4 Sub Nov 07, 2020 11:12 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako prepoynati dali je skotna Plati? Yaesu Razmnožavanje 5 Ned Avg 02, 2020 4:08 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License