Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Debeli muzijak, ili trudna zenka? (Muljar aka Corydoras) Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
LothlorienBg
Akvarista



Registrovan: 12 Sep 2010
Poruke: 137
Lokacija: Beograd - Dorcol

PorukaPoslao: Uto Nov 09, 2010 1:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pre svega da li je ovo zenka? Ako nije, kako izgleda zenka? (nadjoh da treba da ima zaobljeno ledjno peraje, ali sta to tacno treba da znaci, skroz, samo vrh?)
Ako jeste, da li je trudna, ili samo treba da smrsa? Smile
Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Nov 09, 2010 1:46 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Wlayko91
Akvarista



Registrovan: 02 Avg 2010
Poruke: 1167
Lokacija: Beograd/Grocka

PorukaPoslao: Uto Nov 09, 2010 2:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zenki je ledjno peraje krace, nije siljato kao kod muzjaka, po peraju ne vidim bas kako treba, ali po velicini i stomaku mislim da je ova zenka spremna za mrest. Mada ako je muzjak onda si u problemu...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
LothlorienBg
Akvarista



Registrovan: 12 Sep 2010
Poruke: 137
Lokacija: Beograd - Dorcol

PorukaPoslao: Uto Nov 09, 2010 2:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sto u problemu?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Wlayko91
Akvarista



Registrovan: 02 Avg 2010
Poruke: 1167
Lokacija: Beograd/Grocka

PorukaPoslao: Uto Nov 09, 2010 3:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zato sto se i meni desavalo da se ponadam da je ribica skotna (skalar npr), i ja jedva cekam da baci ikru samo umesto ikre skalar je bacio kasiku (uginuo). Drugi put isto tako... Kasnije su mi rekli da sam imao Dropsy u akvarijumu...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
LothlorienBg
Akvarista



Registrovan: 12 Sep 2010
Poruke: 137
Lokacija: Beograd - Dorcol

PorukaPoslao: Uto Nov 09, 2010 3:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Deluju mi ok skrege, krljust i oci... Nadam se da nije dropsy...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
postarsd
Akvarista



Registrovan: 07 Jan 2010
Poruke: 381
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Uto Nov 09, 2010 4:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ma zenka je sigurno!samo nadji nekog spremnog muzijaka..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
m@rko
Akvarista



Registrovan: 19 Sep 2010
Poruke: 35
Lokacija: Elemir

PorukaPoslao: Sub Nov 13, 2010 3:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

meni lici na muzijaka nzm...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
rayli
Akvarista



Registrovan: 10 Nov 2009
Poruke: 257
Lokacija: Bajina Basta

PorukaPoslao: Sub Nov 13, 2010 3:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Muzijak ima lednjo peraje dosta vece od zenke... I Po meni su zenke malko vece...... Kod mene lepe ikru po staklu i uspesno sam ih razmnozavao... Sad kad ne znam sta cu sa njima ja pustim pa pojedu ikru sa stakla!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
stefkoss
Banovan
Banovan



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 735
Lokacija: crna gora,bar

PorukaPoslao: Sub Nov 13, 2010 3:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

kod mene je zenka malo veca od muzijaka
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Miroslav95
Akvarista



Registrovan: 09 Mar 2010
Poruke: 943
Lokacija: Kikinda

PorukaPoslao: Sub Nov 13, 2010 4:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Iako nisam znalac ali sam corydorase mrestio!Nehvalim se nego hocu da kazem da je ovo muzjak!Pogledajte na drugoj slici koliko mu je ledjno peraje Wink
Ajde daj neke bolje slike,nemoja da je blizu cory samo da mu vidim ledjno peraje Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Da li je platy trudna? Stevan12345 Razmnožavanje 2 Sub Feb 04, 2023 8:20 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ancistrus albino maticna zenka puna p... Ikan1 Bolest 0 Pon Apr 05, 2021 1:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Je l' je trudna? psova Razmnožavanje 1 Uto Feb 02, 2021 6:41 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Corydoras black Venezuela Tibor Ribe 2 Sub Dec 12, 2020 2:02 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Corydoras Pygmaeus, sakura red, malez... Veverac Tražnja 5 Uto Nov 10, 2020 8:13 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License