Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Cvet Bacope monnieri Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Pet Nov 12, 2010 10:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pored perlinga koji je bio intezivan predprosle nedelje, veceras sam primetio da mi je procvetala Bacopa monnieri .
Nazalost nije mi tu kabal od aparata pa tako nemogu ni slike da postavim ali potrudicu se sutra da dodjem do kabla i da postavim slike cveta bakope ... yeah ojha yeah ojha
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Nov 12, 2010 10:14 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Wlayko91
Akvarista



Registrovan: 02 Avg 2010
Poruke: 1167
Lokacija: Beograd/Grocka

PorukaPoslao: Sub Nov 13, 2010 2:12 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Svaka cast Nikouro! Jedva cekam slike Very Happy
Ja nazalost necu skoro docekati perling, a CO2 se jos razmisljam da li da ubacim, rece mi clan sa foruma da ako necu jos CO2 da pocnem za casom vode od 2dl na 100l kisele tj mineralne vode, sta ti kazes na to i da li ce to biti ok da dodajem svaki dan, kako ce se ribe ponasati i da li postoji sanse da dobijem time perling, cvetanje nane...

Edit: A mogao bi i da nam otkrijes tajnu, kakav CO2 koristis, koju kolicinu, podloga, hemija... A mozda si rodjen sa tim, mozda je to Maybelline? Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Sub Nov 13, 2010 6:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kao i sto sam obecao .... fotke :


Image


Image


Image


Image

Da li sam rodjen sa tim ili ne neznam ali uzivo jos lepse izgleda. Cvet je svetlo ljubicaste boje ( mozda u tome ima i ulogu odvetljenje a mozda i ne ).
CO2 u DIY varijanti ( secer i kvasac ), 1 mehur na 6 sekundi ( koja je koncentracija CO2 u vodi neznam posto nemam drop cheker, za sada ). Hranljiva podloga By Coa ( pretpostavljam treset a da li ima jos necega u zemlji neznam ).
Izmena vode na svaka 4 dana ( vodu menjam sa prokuvanom vodom iz bojlera, testere nemam za kH tako da neznam koja je tvrdoca vode ali prija Ramirezima ). pH je 6.8 ( ako je verovati testeru ). Od hemije nista ne dodajem a nemam ni u planu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Kum 1229
Akvarista



Registrovan: 16 Okt 2009
Poruke: 72
Lokacija: Subotica

PorukaPoslao: Sub Nov 13, 2010 8:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Svaka cast, ova fotka je vredna svake phvale s obzirom da je biljka pokazala svoj maximum,ato je cvet !!! Veliko bravo ....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Kratos
Akvarista



Registrovan: 05 Okt 2010
Poruke: 243
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Sub Nov 13, 2010 8:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Stvarno prelep cvet..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sub Nov 13, 2010 11:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A pohvale nikouro Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Christmass moss, Bacopa Monnieri, Mic... boskonet Arhiva Malih Oglasa 1 Pon Jun 29, 2020 9:44 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Bacopa monnieri - poklon m.vlacina Arhiva Malih Oglasa 2 Sub Feb 15, 2020 10:19 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Bacopa Monnieri boskonet Arhiva Malih Oglasa 1 Čet Jan 30, 2020 8:44 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Bacopa Monnieri boskonet Arhiva Malih Oglasa 1 Uto Okt 29, 2019 10:51 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Lotus cvet Bojan Biljke 7 Ned Jul 07, 2019 12:36 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License