Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Prvi mrest ciklida :) Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Thageriona
Akvarista



Registrovan: 09 Jul 2010
Poruke: 274
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Okt 11, 2010 12:56 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hvala Smile
Samo da nastave da napreduju kao do sada Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Okt 11, 2010 12:56 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Thageriona
Akvarista



Registrovan: 09 Jul 2010
Poruke: 274
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Nov 14, 2010 6:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Danas bio jos jedan mrest....
Za sada jos 12 malih karleusa....
I jos tri nosece zenke....

Inace, svi malci iz prvog mresta su zivi i imaju oko 1cm...
I voda se treba menjati sto cesce, na svakih 3 dana... tako i radim vec dve nedelje....

evo slike vecerasnjih beba
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Ned Nov 14, 2010 6:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Za sve pohvale Thageriona cestitka cestitka cestitka .
Inace, da li bi mogla da uslikas malce u malo krupnijem planu i takvu fotku postavis u Podmladak.
Jos jednom sve cestitke Bravo bestwishes ojha
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Thageriona
Akvarista



Registrovan: 09 Jul 2010
Poruke: 274
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Nov 14, 2010 6:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala, hvala Wink
Mogu, cim se digitalac vrati u moje ruke xD
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nenad66
VIP



Registrovan: 22 Sep 2010
Poruke: 312
Lokacija: Tetovo Makedonija

PorukaPoslao: Ned Nov 14, 2010 7:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

srecno sa malcima ,bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
stefkoss
Banovan
Banovan



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 735
Lokacija: crna gora,bar

PorukaPoslao: Ned Nov 14, 2010 7:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

bravo,svaka cast.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Thageriona
Akvarista



Registrovan: 09 Jul 2010
Poruke: 274
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Nov 14, 2010 8:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala...
Necu moci sve da ih zadrzim, bice ih previse Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Thageriona
Akvarista



Registrovan: 09 Jul 2010
Poruke: 274
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Nov 21, 2010 1:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

I od juce akvarijum je puniji za jos 16 malaca kingsizeia...
inace, od onih karleusa od pre neki dan zivi su samo 8 mojom greskom...mislila sam da ce ih starija braca prihvatiti,a ovi poceli da ih grickaju.... Sad
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
oskar oskarr
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 17 Jan 2017
Poruke: 7
Lokacija: JAGODINA

PorukaPoslao: Uto Jan 17, 2017 12:49 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

zdravoo..Imam jedno pitanje imam lifalili ciklide, par njih, sada su prvi put polozili ikru, ali bili su u velikom akvarijumu sa puno drugih ribica, i tu su vecinu njih unistili pogrizli im peraja, a neke i ubili, ja sam ih prebacio u drugi manji akvarijum sa sve tim kamenom na kome je bila ikra, sve sam lepo sredio temperaturu kiseonik svee , odjednom oni su poceli da skidaju ikru sa kamena i da je jedu , gledao sam nisu je krili u pesak ili na drugu mestu vec je gutali, ja sam taj par vratio u stari akvarijum, a ikru ostavio u ovom. interesuje me da li se sada ribice bez njih mogu izlegnuti, i iveti tu bez njih, akvarijum je prazan nema drugih ribica.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Potpuni početnik i moj prvi akvarijum Popac86 Početak u akvaristici 1 Čet Mar 07, 2024 9:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Prvi akvarijum? Maridza Početak u akvaristici 3 Čet Jun 01, 2023 12:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka 140l Aquascape pokusaj prvi - Baia Baia Akvarijumi 17 Ned Feb 05, 2023 12:15 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka 112 litara (80x40x35) - prvi put u ak... mekses Akvarijumi 20 Sub Feb 26, 2022 12:06 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mrest black moly Ivana Brkovic Razmnožavanje 3 Čet Nov 25, 2021 1:44 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License