Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Tvrdo kuvano zumance za gupike? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
deak
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2010
Poruke: 1533
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Pon Nov 15, 2010 4:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Naravno za zivorotke je artemi car. Ja sam se ispraksao sa zumancetom. Kad sameljem u casici uzmem pipetu i stvarno samo kap dva za 100-200 kom malaca i nikakvih problema jer to je jako malo sto dajem a taman je dovoljno. Cim prodje 3-5 dan odmah prelazim na artemiju.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Nov 15, 2010 4:53 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Tamara :
Banovan
Banovan



Registrovan: 08 Nov 2010
Poruke: 35
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Nov 15, 2010 8:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja bih probala da ih hranim zumancetom ali iz tog aq gde su malci sam izvadila pumpu ,jer se ja plasim da je ukljucim,stvarno je jaka usisace ih,a zumance bas prlja vodu
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
sale75bgd
Urednik
Urednik



Registrovan: 03 Nov 2009
Poruke: 2083
Lokacija: Fort Mill, South Carolina

PorukaPoslao: Pon Nov 15, 2010 8:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A da preko cevi navuces carapu zensku onu? Tako ja radim kod pirana...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
stefkoss
Banovan
Banovan



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 735
Lokacija: crna gora,bar

PorukaPoslao: Pon Nov 15, 2010 8:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

zumance je ekstra meni su gupike vec malo porasle od zumanceta.
a dali zumance mogu da im dajem svaki dan?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
deak
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2010
Poruke: 1533
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Uto Nov 16, 2010 4:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zumance nije za zivorotke. Oni prvi dan mogu da jedu normalnu hranu nemoj im davati zumace. Zumance samo prvih nekoliko dana se daje ikrasicama ako nemas druge solucije cime bi ih hranio. Kod zivorotki od prvog dana mozes davati usitnjenu suvu hranu a najbolje je davati artemiju od toga ce jako brzo da rastu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Tražim Kvalitetne Gupike Weiss Tražnja 0 Sub Maj 27, 2023 8:15 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gupike bolest Dragutin96 Bolest 0 Pon Apr 24, 2023 11:07 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gupike i molly Djole011 Tražnja 0 Sub Apr 02, 2022 4:52 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Poklanjam mužjaka plave gupike Nikollo Na poklon 1 Sub Jan 29, 2022 6:54 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gupike sa slike na poklon paljabogdanovic Na poklon 4 Pon Jan 17, 2022 1:35 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License