Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Plavo svetlo Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
alokin
Akvarista



Registrovan: 24 Jul 2010
Poruke: 50
Lokacija: Koz. Dubica BiH

PorukaPoslao: Ned Nov 14, 2010 9:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imali neko ideju kako da od obicnog svijetla (neonke) napravim da bude plavo ? i jel isto utice plavo i obicno na rast biljaka i na ribice?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Nov 14, 2010 9:22 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Nov 14, 2010 9:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sta ce ti plavo svetlo u akvarijumu?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
alokin
Akvarista



Registrovan: 24 Jul 2010
Poruke: 50
Lokacija: Koz. Dubica BiH

PorukaPoslao: Ned Nov 14, 2010 9:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

bas je mocno Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Stefan062
Akvarista



Registrovan: 03 Avg 2010
Poruke: 973
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Ned Nov 14, 2010 9:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pa mozes da prekrijes neonku sa nekom jako plavom kesom mislim naravno nemoj da stavljas direktno na neonku jer moze da dodje do nagomilavanja vlage
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Ned Nov 14, 2010 10:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mislim da nema potrebe da uopste pokrivas niti koristis neonku plave boje. Razloga je previse za NE a samo jedan za DA ( i taj jedan peija tvom oku ).
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nenad66
VIP



Registrovan: 22 Sep 2010
Poruke: 312
Lokacija: Tetovo Makedonija

PorukaPoslao: Pon Nov 15, 2010 12:28 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

imas specijalne aq plave neonke pa onda nabavi i takvu za kombnaciju
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
FEK@
Akvarista



Registrovan: 23 Nov 2009
Poruke: 534
Lokacija: Niksic

PorukaPoslao: Pon Nov 15, 2010 10:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

uzmes plavi marker ili flomaster, i oboji neonku !!! Wink probaj!!!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
alokin
Akvarista



Registrovan: 24 Jul 2010
Poruke: 50
Lokacija: Koz. Dubica BiH

PorukaPoslao: Uto Nov 16, 2010 10:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hvala...
probacu ako ces mi ti kupiti novu? Razz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Stefan062
Akvarista



Registrovan: 03 Avg 2010
Poruke: 973
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Sre Nov 17, 2010 12:27 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nemozes da je ofarbas markerom jer ce doci na njenoj podlozi do kondenazacije marker ce se pod uticajem vode rastvoriti i ta voda ce se iscediti direktno u akvarijum ali tio ce usmrtiti ribice zato sto je marker po svom sastavu otrovan
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
banjala
Akvarista



Registrovan: 11 Avg 2010
Poruke: 134
Lokacija: Beograd-Zarkovo

PorukaPoslao: Sre Nov 17, 2010 12:47 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mislim da si preterao sa naucnom fantastikom...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
alokin
Akvarista



Registrovan: 24 Jul 2010
Poruke: 50
Lokacija: Koz. Dubica BiH

PorukaPoslao: Pet Nov 19, 2010 8:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pa nisam toliko lud da je markerom ofarbam...salio sam se... Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gocha
Akvarista



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 609
Lokacija: Trstenik

PorukaPoslao: Pet Nov 19, 2010 9:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako hoces plavo u aq sto ne napraivs nesto od diodica,taman mozes da def. kolicinu svetla...javascript:emoticon('Wink')
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
alokin
Akvarista



Registrovan: 24 Jul 2010
Poruke: 50
Lokacija: Koz. Dubica BiH

PorukaPoslao: Pet Nov 19, 2010 10:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

mozes li mi to malo bolje pojasniti?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Stefan062
Akvarista



Registrovan: 03 Avg 2010
Poruke: 973
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Sub Nov 20, 2010 1:23 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

file:///C:/Documents%20and%20Settings/David/My%20Documents/Downloads/night_light.jpg
kopiraj ovo i nadji na internetu

evo imas ovde ako radi uzmes uzmes cetiri diode i z upaljaca vezes ih na red iuzmes napajanje od 12volti i privezes takodje mozes da stavis i potenciometar tako da snjim stelujes koju ces jacinu svetla
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gocha
Akvarista



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 609
Lokacija: Trstenik

PorukaPoslao: Sub Nov 20, 2010 3:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

mozes to da uradis i sa obicnim led diodama ja sam to pravio za prodaju ali fazon ti je da ih stavis suvda sa gornje strane poklopca... A mislim ako hoces da ti se vidi lepo aq plavom onda uzmi ovo sto ti je stefan reko ,a ako hoces moonlight(mesecinu) onda mislim da ti je bolje da uzmes ove male diodice i njih vezes na neki stari punjac od telefona(jeftinije ti dodje)...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Svetlo u akvarijum i jos par pitanja goran012 Početak u akvaristici 16 Sre Okt 14, 2020 7:33 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Bromotimol plavo Gangster Arhiva Malih Oglasa 0 Pet Avg 25, 2017 9:25 am Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Akvarijum + filter + svetlo geronimo Arhiva Malih Oglasa 0 Pon Maj 29, 2017 11:22 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Akvarijum + filter + svetlo geronimo Arhiva Malih Oglasa 1 Pon Apr 17, 2017 7:44 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Didiplis diandra, Tropica i Bromotimo... Gangster Arhiva Malih Oglasa 0 Ned Mar 06, 2016 6:43 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License