Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 zeljan znanja u vezi osvetljenja Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Stefan062
Akvarista



Registrovan: 03 Avg 2010
Poruke: 973
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Sub Nov 20, 2010 11:32 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

moze neko da mi objasni koja je razlika medju neonki zute boje i plave boje tj koja je razlika izmedju njih ,i koje jos neonke postoje a i zanima me staznaci to T8 oznaka na neonci, zanima me ako neko moz4e da mi kaze gde sve mogu na ovom forumu procitati o osvetljenju hvala unapred
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Nov 20, 2010 11:32 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Nov 20, 2010 1:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zuta je zute boje, plava je plave boje.
Tx - oznaka za precnik cevi u x/8 inca. Npr. T8, 8/8" = 1" = 25.4mm.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
banjala
Akvarista



Registrovan: 11 Avg 2010
Poruke: 134
Lokacija: Beograd-Zarkovo

PorukaPoslao: Sub Nov 20, 2010 2:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ovo nema veze sa uradi sam rubrikom....

(U medjuvremenu je prebacena u rubriku oprema)
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
jongi
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 31 Avg 2010
Poruke: 293
Lokacija: Beograd-NBG

PorukaPoslao: Sub Nov 20, 2010 4:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Razlika u boji se na kutijama neonki moze videti izrazena u kelvinima, tj u toploti svetlosti.Recimo daylight ima 6500k,zute 2700...Biljkama jedino ne odgovara talasna duzina zelene boje.Preporucujem ti philips aquarelle,ona je crvenkasta.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Juwel Rio 125 - dodavanje osvetljenja Rooster Uradi Sam (DIY) 0 Ned Jun 26, 2022 2:12 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pitanje u vezi akvarijuma Ehein aquap... brandzaman Početak u akvaristici 0 Pet Jun 03, 2022 11:09 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pojacavanje osvetljenja Panta1991 Rasveta 12 Čet Jan 07, 2021 7:40 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc oko osvetljenja za novi akvarijum filip_ribac97 Rasveta 1 Pon Nov 23, 2020 10:04 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pitanje u vezi grejaca Milivoje Lampa Grejanje i hladjenje 4 Ned Maj 17, 2020 9:49 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License