Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 konacno malci Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temu
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Stefan062
Akvarista



Registrovan: 03 Avg 2010
Poruke: 973
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Pon Nov 22, 2010 7:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

komsija koliko ribica imas u akvarijumu i kojih vrsta ??
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Nov 22, 2010 7:28 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

stefkoss
Banovan
Banovan



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 735
Lokacija: crna gora,bar

PorukaPoslao: Pon Nov 22, 2010 7:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

imam preko 100.
imam gupike,balon moli,platike.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nexa
Akvarista



Registrovan: 21 Nov 2010
Poruke: 22
Lokacija: Uzice

PorukaPoslao: Pon Nov 22, 2010 7:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pa koliko ti imas mladih a koliko ribica velikih?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
stefkoss
Banovan
Banovan



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 735
Lokacija: crna gora,bar

PorukaPoslao: Pon Nov 22, 2010 8:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pa imam preko 100 mladih.
a gupika imam 6 zenki 2 muzijaka i platike 2 zenke i muzijaka i balon moli muzijaka zenka mi je uginula.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stefkoss
Banovan
Banovan



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 735
Lokacija: crna gora,bar

PorukaPoslao: Uto Nov 23, 2010 2:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

od balon moli je 9 zivo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Oblacic
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 23 Nov 2010
Poruke: 4
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Uto Nov 23, 2010 8:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

da ne otvaram novu temu za ovo pitanje pa cu ga postaviti ovde. Meni je se pre 15ak dana okotila gupika i sad imam 3 malca. Odvojena su mi u posebnoj posudi posto imam mali akvarijum pa sam se plasila da ih velike ne pojedu. Kad je vreme da prebacim malce kod odraslih ribica?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Uto Nov 23, 2010 8:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kad mali toliko porastu da ih odrasle ribe ne mogu pojesti. Ako se pitas koliko je za to potrebno vremena niko ti ne moze dati tacan odgovor jer to zavisi od usllova u kojima zive, ishrane, prostora...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Oblacic
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 23 Nov 2010
Poruke: 4
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Uto Nov 23, 2010 10:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala Bojane. Sacekacu jos malo onda.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
chicaan
Akvarista



Registrovan: 30 Maj 2010
Poruke: 400
Lokacija: Zemun, BGD

PorukaPoslao: Uto Nov 23, 2010 10:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Oblačiću, predstavi nam se u temi Upoznavanje i popuni profil da znamo odakle si Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
stefkoss
Banovan
Banovan



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 735
Lokacija: crna gora,bar

PorukaPoslao: Pet Nov 26, 2010 1:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

i sad se jos jedna gupika okotila i nema nijedna hendikepirana
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Oblacic
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 23 Nov 2010
Poruke: 4
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Pet Nov 26, 2010 2:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

i meni se jutros gupika okotila 11 malaca mi je ulepsalo dan!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
nasdvoje
Akvarista



Registrovan: 18 Okt 2010
Poruke: 230
Lokacija: Arandjelovac

PorukaPoslao: Pet Nov 26, 2010 2:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nama gupike u gupikarijumu nejedu svoje malce, mislim da je dovoljno staviti malo povrsinske trave i male ribice posle par sati su ok, velike se nekako priviknu na njih i ne diraju ih. tako da u onom aq gde ne selktujemo gupije za mix, to jest sve su na gomili kote se kao korov.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
sale75bgd
Urednik
Urednik



Registrovan: 03 Nov 2009
Poruke: 2083
Lokacija: Fort Mill, South Carolina

PorukaPoslao: Pet Nov 26, 2010 3:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

I meni se izmrestile pirane. I Nemusu ramirezi. I Bojanu kozice. I Kaplaru ancistrusi I peri altispinoze, i Ziki gupike, i Jovani borci, i Dragani blek moli, i ksifoforusi Ani i tako...
Postoji tema podmladak pa tamo uz fotografije predstavite svoje ako ih vec imate i ako vam je zelja da ih predstavljate. Inace tema je otvorena uravo iz ovog razloga.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temu
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Malci gupija Rooster Tražnja 0 Sre Maj 18, 2022 4:50 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gupike malci shpider Na poklon 3 Čet Dec 16, 2021 12:55 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Malci gupika genetika ili nesto drugo popindeed Bolest 9 Uto Feb 11, 2020 10:21 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Malci ramireza u zajedničkom akvariju... Totia Razmnožavanje 6 Sub Jan 11, 2020 1:21 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka zenke carleusa, malci ... ??? srki.acs Afrički ciklidi 6 Pon Dec 30, 2019 12:33 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License