Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Koliko naraste blixa? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Stefan062
Akvarista



Registrovan: 03 Avg 2010
Poruke: 973
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Sre Nov 24, 2010 7:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

da li neko moze da mi kaze koliko naraste biljka pod nazivom blixa???i da li je zahtevna biljklka tj.sve ukratko o njoj
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Nov 24, 2010 7:51 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

ghost266
Akvarista



Registrovan: 07 Jul 2010
Poruke: 61
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Nov 24, 2010 7:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

imas neke podatke ovde http://www.akvarijum.org/forum.....-t558.html ili http://www.akvarijum.org/forum.....a-t16.html
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ghost266
Akvarista



Registrovan: 07 Jul 2010
Poruke: 61
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Nov 24, 2010 7:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A za vise informacija probaj u pretrazi... Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Milosbgd
Akvarista



Registrovan: 18 Nov 2010
Poruke: 419
Lokacija: Beograd-Brace Jerkovic

PorukaPoslao: Sre Nov 24, 2010 7:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Blixa japonica je pun naziv iz familije Hydrocharitaceae
ona je vrlo niska biljka ne prelazi 15 cm
inace je srednje zahtevna, trazi pH 5.5-7.5 : temperaturu od 20 do 30 stepeni i jako osvetljenje,
to je biljka srednjeg plana
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Nov 24, 2010 8:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ona takodje voli hranljivu podlogu. Moze da uspeva i bez hemije, meni je lepo rasla Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Milosbgd
Akvarista



Registrovan: 18 Nov 2010
Poruke: 419
Lokacija: Beograd-Brace Jerkovic

PorukaPoslao: Sre Nov 24, 2010 8:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

moze, imam je i ja u aq, ali uz dodavanje co2 i prihrane primetio sam da malo brze raste i da su joj boje izrazenije nego kod kolege koji nista nedodaje, uz dodatak da obojca imamo JBL aqua basic plus podlogu
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Koliko nas ima Wistler94 Razno 0 Sre Sep 23, 2020 12:51 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koliko dugo da gori rasveta Stefans Rasveta 19 Pet Nov 16, 2018 8:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka koliko vode ide na jednu ribicu velic... andrija88 Početak u akvaristici 3 Ned Apr 15, 2018 10:46 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koliko zenka borca moze porasti? andrija88 Ribe 0 Uto Apr 03, 2018 5:25 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koliko mladji u AQ-pomoc nisni Ribe 2 Sre Mar 22, 2017 4:58 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License