Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 2 guppy Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temu
Objavi na Facebook
Autor Poruka
liba
Akvarista



Registrovan: 08 Sep 2010
Poruke: 266
Lokacija: Tesanj Bosna i Hercegovina

PorukaPoslao: Uto Nov 30, 2010 7:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jedna mi se okotila neki dan a druga samo sto nije ima malih ko mravi hehe
Moji prvi mrestovi ali uspjesni jupiiii yeah yeah yeah yeah yeah yeah yeah winner winner winner winner
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Nov 30, 2010 7:38 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

stefkoss
Banovan
Banovan



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 735
Lokacija: crna gora,bar

PorukaPoslao: Uto Nov 30, 2010 7:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

bravo.
meni je prvi mrest bio pre oko mesec ipo i on mi je bio najuspesni.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
liba
Akvarista



Registrovan: 08 Sep 2010
Poruke: 266
Lokacija: Tesanj Bosna i Hercegovina

PorukaPoslao: Uto Nov 30, 2010 7:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Meni prvi nije bio ali ovaj je najuspjesniji
Mada ja to sad nazivam prvi mrest zato sto su iz prvog bile uginule a neke i pojedene......
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
liba
Akvarista



Registrovan: 08 Sep 2010
Poruke: 266
Lokacija: Tesanj Bosna i Hercegovina

PorukaPoslao: Uto Nov 30, 2010 10:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Koliko traba da male drzim u kotilici??
Moji su vec 1 sedmicu u kotilici
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
stefkoss
Banovan
Banovan



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 735
Lokacija: crna gora,bar

PorukaPoslao: Uto Nov 30, 2010 10:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

dok ne porastu dovoljno da ostale ribe ne mogu da ih pojedu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nasdvoje
Akvarista



Registrovan: 18 Okt 2010
Poruke: 230
Lokacija: Arandjelovac

PorukaPoslao: Uto Nov 30, 2010 10:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kazu da kada najmanja bude veca od najvecih usta u aq onda ih pustis, mi smo nekada nase ubacivali u spoljni filter ali sada u jednom aq drzimo samo gupike i uopste ih ne izdvajamo mreste se ko korov i nejedu svoje. Odvajamo samo one parove koje miksujemo kako mi hocemo ali one imaju svoje posebne akvarijumcice i nemaju pristup coporu, to jest samo muzjaci imaju.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
Nigros
Akvarista



Registrovan: 28 Feb 2010
Poruke: 1214
Lokacija: Novi Sad/Indjija

PorukaPoslao: Uto Nov 30, 2010 10:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imate vec temu Podmladak za hvalisanje da ne bi svi otvarali novu temu za svaku gupiku koja im se okoti
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temu
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Ceratopteris thalictroides i Endler g... chaosad Tražnja 0 Pet Feb 02, 2024 2:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Na poklon guppy zenke! Nikola00 Na poklon 1 Uto Dec 07, 2021 5:13 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Na poklon guppy muzijaci Nikola00 Na poklon 1 Pet Dec 03, 2021 3:07 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Guppy ženke na poklon Ayrton Na poklon 2 Sre Nov 17, 2021 11:13 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Guppy pomoc DexMax Početak u akvaristici 1 Sre Okt 06, 2021 7:00 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License