Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Zivot je lep, jesen na selu Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Sub Nov 27, 2010 8:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jesen na selu na obroncima planine u blizini Beogrda. Sunce promalja svoje zrake kroz ogolele grane , miris jeseni ,zime, hladno, i jos po nesto na raznju.

Image

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Nov 27, 2010 8:16 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Wlayko91
Akvarista



Registrovan: 02 Avg 2010
Poruke: 1167
Lokacija: Beograd/Grocka

PorukaPoslao: Sub Nov 27, 2010 8:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Prelepe slike, koje je to mesto? Ja zivim isto u selu pored Grocke, i ovde je zima daleko lepsa, prijatnija nego u gradu... Bozicni stari obicaji, prasici, okupljanja ispred crkve...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
soulman
Akvarista



Registrovan: 26 Maj 2010
Poruke: 278
Lokacija: Loznica

PorukaPoslao: Sub Nov 27, 2010 10:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hajde da se i ja pohvalim prirodom u mojoj okolini... slikano krajem oktobra kada je bio onaj fenomenalni vikend sa temperaturom 20+... Tršić.


Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

nadam se da vam se svidelo.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Sub Nov 27, 2010 11:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Svaka ti cast predivne slike, mozda bih jos neko mogao postavljati slike svojih mesta ili ovako divnih predela.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Rille
Akvarista



Registrovan: 04 Avg 2010
Poruke: 137
Lokacija: Kruševac

PorukaPoslao: Ned Nov 28, 2010 8:59 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Vidim da akvaristi ponekad bace pogled i van aq, kao sto se i vidi sa dotičnih slika:) bravo za obojicu, priroda je fenomenalna
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Nov 29, 2010 9:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

@soulman

Gde je ta lepota od prirode?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
soulman
Akvarista



Registrovan: 26 Maj 2010
Poruke: 278
Lokacija: Loznica

PorukaPoslao: Uto Nov 30, 2010 11:09 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Tršić, rodno mesto našega Vuka S. Karadžića... ako se u ovim suludim vremenima ljudi uopšte sećaju velikana kavog smo imali.

Što je još gore veliki ljudi zbog kojih možemo biti ponosni na naš soj su daleka prošlost. Ljudi sadašnjosti a verovatno i budućnosti su vrsta kojom se ne možemo ponositi, pre ih se možemo sramiti (čast izuzetcima ali jako ih je malo).

Da nam Vuka ne bejaše, još bi se po školama orilo "az -malo az, az -veliko az..."

Elem da se vratimo na Tršić.. to je moja oaza gde punim baterije...dok god vreme dozvoljava ja nedelju provodim tamo. Jako mi smetaju ljudi koji bi i u Vukovu kuću parkirali auto samo da mogu, tako da ni u onom delu Tršića koji je, da tako kažem, dostupan svima nije više mir kao pre... ali zato čim se udje u šumu ...ta odsutnost buke, gasova, elektromagnetnog zračenja kojim smo svakodnevno okruženi a nismo ni svesni koliko nam smetaju dok ne osetimo kako je kad ih nema. A ptičiji cvrkut, šum lišća... jednostavno zvuk prirode koji hrani... oplemenjuje

Sa jednim drugarom sam prošle godine, čini mi se u proleće, nedaleko od Vukove kuće, gotovo kako se udje u šumu naleteo na lane -bambija ...prizor fenomenalan... šteta samo što tad ne imadoh aparat uz sebe... Par sekundi nas je posmatralo i šmugnulo dublje u šumu... Ne zna se ko je više bio iznenedjen mi ili ono.

Kroz šumu, par kilometara raja, šetnjom se dolazi i do manastira Tronoša. U blizini je i izvor Žeravije (ove rečice sa slika) koji je priča za sebe... jednostavno to treba videti.

Za one koji su za neku drugu verziju... ima par etno restorana čak se do jednog dolazi kroz šumu.

Ovom prilikom svakog zainteresovanog prijatelja akvaristu pozivam da dodje kad "grane" proleće... a mogli smo i neki zbor hobista napraviti... ne bi se pokajali... potpisujem.

Eto završih elaborat... nadam se da nisam udavio.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Cheron
Akvarista



Registrovan: 25 Mar 2010
Poruke: 41

PorukaPoslao: Uto Nov 30, 2010 3:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Extra...pogotovu mi se svidjaju poslednjih 9 slika. Mogao bi tu odlican horor da se snimi (npr. vestica iz Trsica). Wink

Znam da nije tema, ali tih poslednjih par slika me podsecaju na ovo
[youtube:c4dc08277e]http://www.youtube.com/v/Q1Avbm6majQ&feature=related[/youtube:c4dc08277e]
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sale75bgd
Urednik
Urednik



Registrovan: 03 Nov 2009
Poruke: 2083
Lokacija: Fort Mill, South Carolina

PorukaPoslao: Uto Nov 30, 2010 5:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Gde me nadje sa Tarjom... Nightwish vise nije Nightwish...umro je njenim odlaskom Sad Sad Sad
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Wlayko91
Akvarista



Registrovan: 02 Avg 2010
Poruke: 1167
Lokacija: Beograd/Grocka

PorukaPoslao: Uto Nov 30, 2010 5:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Tarja legenda, ona glupa Annette upropasti Nightwish, nije to vise to...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Cheron
Akvarista



Registrovan: 25 Mar 2010
Poruke: 41

PorukaPoslao: Sre Dec 01, 2010 12:35 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Po meni, ono sto je nekada bio Nightwish to je sada Tarja. Sadasnji Nightwish je skroz drugaciji, ali svidja mi se i to, dobra je i Annette. Wink
Naravno, Tarja je legenda. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nenad_franc
Akvarista



Registrovan: 28 Feb 2010
Poruke: 147
Lokacija: smilovac

PorukaPoslao: Sre Dec 01, 2010 2:19 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ajde da i ja postavim par slika Smile
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

ajde da ne preteram od jednom Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
soulman
Akvarista



Registrovan: 26 Maj 2010
Poruke: 278
Lokacija: Loznica

PorukaPoslao: Sre Dec 01, 2010 8:35 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Baš lepo...izvini a gde je ova lepota, bilo bi dobro da malko predstaviš mesto...

Ovaj detalj na prvoj slici verujem da je mnogo lepši u neko drugo doba godine... voleo bi da ga vidim kad sve procveta. A 5. slika -paraglajder na ledja zalet i hop...još ako su vetrovi OK što bi rekli stari "puška"... Moji favoriti su 5. i 6. Mogu da zamislim kakav je vazduh ovde...

Sve u svemu milina.

P.S.Ne bi bilo loše da ova tema baš zaživi... pa majku mu poljubim, nije nama glava valjda non-stop u akvarijumu, što reče Rille Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
tami95full
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 01 Dec 2010
Poruke: 8
Lokacija: Beograd,Zvezdara

PorukaPoslao: Sre Dec 01, 2010 1:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

kako je prelepoooo..Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Sre Dec 01, 2010 2:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mozda ne bih bilo lose da malo vise obratimo paznju na postavljanje slika vasih predela krajeva ili neceg lepog interesantnog, uz po neko objasnjenje o slici. A manje da komentarisemo. Ako zelite. Jesen na selu i slicno. Da nam teme ne bih odlazile u drugom smeru, hvala.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Jesen u akvarijumu :( rainforest Biljke 30 Čet Dec 11, 2014 9:33 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Vracanje u zivot-ponovni start posle ... Maxy xD Bolest 43 Uto Avg 26, 2014 2:06 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka slaba ishrana-opasnost po zivot? sale75bgd Ishrana 11 Pet Feb 08, 2013 9:23 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License