Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 gupiki izgrickan rep Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
stefkoss
Banovan
Banovan



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 735
Lokacija: crna gora,bar

PorukaPoslao: Čet Dec 02, 2010 1:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

primetio sam da odredjenoj gupiki neko rep gricka.
a nemogu da vidim u akvarijumu ko to radi i nemogu da je slikam jer je brza evo slika sa painta.prvo je rep bio iskodan i trihogasteru i muzijaku gupika ali se popravio i vratio u normalu.
Image
od ribica imam gupike, ksifoe ,molike ,platike, skalare, neonke ,zebrice ,trihogastere, balon moli, moli ,blek moli, kuli kuli ,frenatus ,frenatus albino i cistaci sijamski borac nemoze jer je sa bebama.
a ako ribica ima neko oboljenje odvojicu je.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Dec 02, 2010 1:15 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

gocha
Akvarista



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 609
Lokacija: Trstenik

PorukaPoslao: Čet Dec 02, 2010 1:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mozda je i bolest peraja,da li joj peraja imaju lepu boju i jel je ono sto ostalo smezurano ili ....?! A sto se tice ribica na 1. mesto bi stavio trihogastera na 2. ksifo...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
stefkoss
Banovan
Banovan



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 735
Lokacija: crna gora,bar

PorukaPoslao: Čet Dec 02, 2010 1:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ono sto je ostalo je malo bledo.
a i muzijaku gupika opet je iscupkan rep i i dalje je sjajne crvene boje.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gocha
Akvarista



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 609
Lokacija: Trstenik

PorukaPoslao: Čet Dec 02, 2010 2:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Verovatno su trihogasteri... Drugar mi je imao problema sa njima... I taman tada ubaci "amonijera" i on ih potrsi samo tako... Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Kratos
Akvarista



Registrovan: 05 Okt 2010
Poruke: 243
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Čet Dec 02, 2010 2:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mislim da je problem u ''Frenatum-u''(u stvari 99% sam siguran), dakle odvoji ga, posmatraj situaciju - kako tece oporavak pa onda izvestavaj dalje!!! Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
stefkoss
Banovan
Banovan



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 735
Lokacija: crna gora,bar

PorukaPoslao: Čet Dec 09, 2010 4:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

frenatus albino napada gupiku.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Kratos
Akvarista



Registrovan: 05 Okt 2010
Poruke: 243
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Čet Dec 09, 2010 6:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa rekoh ti, gadne su to zverke Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Gupiki fali ceo rep Yaesu Bolest 5 Pet Mar 26, 2021 9:57 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka gupiki otpao rep Maxy xD Bolest 3 Pet Feb 27, 2015 11:20 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka bela fleka na gupiki axterix Bolest 13 Ned Okt 07, 2012 9:29 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Skotnoj gupiki se crveni predeo oko c... Rale pocetnik Bolest 2 Uto Sep 04, 2012 12:02 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gupiki bela prednja krilca(peraja)? sveta021 Bolest 0 Sre Mar 21, 2012 9:04 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License