Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Foto period Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
ancitrus
Akvarista



Registrovan: 23 Okt 2010
Poruke: 37
Lokacija: Kavadarci-MAKEDONIJA

PorukaPoslao: Čet Dec 02, 2010 12:45 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

imam tajmer koji sam ga koristio kod moje kanarince da bi imitirao prirodne uslove(12 sati svetlo)sad cu da ga koristim za ribice Very Happy pozzz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Dec 02, 2010 12:45 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Milosbgd
Akvarista



Registrovan: 18 Nov 2010
Poruke: 419
Lokacija: Beograd-Brace Jerkovic

PorukaPoslao: Čet Dec 02, 2010 1:36 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

posto su ti tajmeri?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
soulman
Akvarista



Registrovan: 26 Maj 2010
Poruke: 278
Lokacija: Loznica

PorukaPoslao: Čet Dec 02, 2010 8:43 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kako gde, od otprilike 350 mehanički, pa do oko 1000 digit.
Medjutim nema potrebe za bacanjem para i ovi jeftini rade posao.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
MAXA
Akvarista



Registrovan: 14 Nov 2010
Poruke: 120
Lokacija: KG BG

PorukaPoslao: Čet Dec 02, 2010 9:49 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mislim da su sad negde 200 i 400 na akciji, ali neprovereno treba pogledati.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
soulman
Akvarista



Registrovan: 26 Maj 2010
Poruke: 278
Lokacija: Loznica

PorukaPoslao: Čet Dec 02, 2010 11:02 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Vrlo moguće da ih ima i za manje pare kao što MAXA kaže, samo treba pročačkati malo. To je jako korisna stvar... podesiš, uštekaš i zaboraviš na paljenje i gašenje svetla... ja sam zadnji put "pipnuo" nešto oko svetla kad je bilo pomeranje sata...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Milosbgd
Akvarista



Registrovan: 18 Nov 2010
Poruke: 419
Lokacija: Beograd-Brace Jerkovic

PorukaPoslao: Čet Dec 02, 2010 12:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

prosetao sam se do obliznje elektro radnje . Digitalni su od 1200 do 2800dina , amehanicki 500 i 700 din. Gde je ta akcija da bebih bas bacao pare?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
soulman
Akvarista



Registrovan: 26 Maj 2010
Poruke: 278
Lokacija: Loznica

PorukaPoslao: Čet Dec 02, 2010 12:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

uuu pa to je baš puno... pa ni ovde kod mene gde je konkurencija manja a samim tim i cene veće, nisu toliko skupi... što ne pita šta radi sve taj od 2800, da možda ne uvija sarme?


Ma ima i na buvljaku 100% a sve je to isto...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
MAXA
Akvarista



Registrovan: 14 Nov 2010
Poruke: 120
Lokacija: KG BG

PorukaPoslao: Čet Dec 02, 2010 8:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam ga skoro platio oko 450 u Beogradu i Kragujevcu je cena ista. Pgledaj u Metrou mislim da sam na njihovoj nekoj reklami video ove niske cene.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
MAXA
Akvarista



Registrovan: 14 Nov 2010
Poruke: 120
Lokacija: KG BG

PorukaPoslao: Čet Dec 02, 2010 8:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nisam siguran za te na buvljaku rece mi jedan covek koji se razume da ima nekih losih koji traju samo po nekoliko dana i da ne kupujem na buvljaku. Ja se ne razumem pa sam poslusao Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka JUWEL primo 70 Dragonstone (FOTO/VIDE... Gagi22 Akvarijumi 7 Čet Okt 01, 2020 7:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc oko foto perioda? Konacno nova ... Lazar018 Početak u akvaristici 17 Pet Nov 02, 2018 10:42 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka pozadina--foto tapet Dare021 Arhiva Malih Oglasa 0 Pon Jan 04, 2016 10:59 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Preporuka za foto aparat cvelegoa Razno 7 Uto Mar 10, 2015 5:17 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoć oko rasvete i Foto perioda? zimlim Rasveta 7 Sre Okt 22, 2014 9:46 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License