Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Podmladak Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
stefanovic^v
Akvarista



Registrovan: 29 Okt 2010
Poruke: 1642
Lokacija: Srbija,Banja Koviljaca

PorukaPoslao: Pet Dec 03, 2010 10:20 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

okotila se i meni ona crna gupika ima oko 30 malih...bice slika
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Dec 03, 2010 10:20 am Snimi Poruku Nazad na vrh

kaplarm
Akvarista



Registrovan: 05 Jul 2010
Poruke: 769
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Pon Dec 06, 2010 11:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Aj da se pohvalim, ovo mi je prvi mrest, balon moli se omrestila nemam pojma kad ali mislim da je u subotu. Danas sam primetio 4 malca u filteru. Jedino sto me buni je ta ista zenka jer joj je stoamak jos uvek naduven a muzijak je juri non stop i razmisljam da li je zavrsila mrest.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
kaplarm
Akvarista



Registrovan: 05 Jul 2010
Poruke: 769
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Sre Dec 08, 2010 3:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

sad vidim jos ribica sinoc ih je bilo 4 a sad sigurno 15, da sam znao da nije gotova mozda bi ih bilo jos ali ni ovako nije lose za prvi put.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
tami95full
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 01 Dec 2010
Poruke: 8
Lokacija: Beograd,Zvezdara

PorukaPoslao: Sre Dec 08, 2010 3:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

kako lepi bebci...svaka cast ljudi Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Miroslav95
Akvarista



Registrovan: 09 Mar 2010
Poruke: 943
Lokacija: Kikinda

PorukaPoslao: Pet Dec 10, 2010 12:26 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nije da se hvalim,ali mi se za mesec dana mali akvarijum napunio...na slici je i mali junak jedini preziveli Smile


Image

Image

Image

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
stefanovic^v
Akvarista



Registrovan: 29 Okt 2010
Poruke: 1642
Lokacija: Srbija,Banja Koviljaca

PorukaPoslao: Pet Dec 10, 2010 10:58 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

evo mojih malaca gupia:

Post izmenio nikouro ::
-Prevelika rezolucija slika-
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Srbo
Akvarista



Registrovan: 01 Okt 2010
Poruke: 107
Lokacija: Mali Idjos

PorukaPoslao: Uto Dec 21, 2010 11:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo malih koridorasa,jako su mali ne znam koliko se vidi

Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
lady gaga
Akvarista



Registrovan: 23 Nov 2010
Poruke: 58
Lokacija: Srbija,Beograd,Banovo Brdo

PorukaPoslao: Čet Dec 23, 2010 10:51 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ovo je neverovatno.jedna gupika mi se izmrestila.nisam ni znala da ce to da se desi...kad jutros malisani ......hahahaha Laughing
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
gocha
Akvarista



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 609
Lokacija: Trstenik

PorukaPoslao: Čet Dec 23, 2010 11:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo malo i mog podmladka... Smile

Post izmenio nikouro ::
-Prevelika rezolucija slika-
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
liba
Akvarista



Registrovan: 08 Sep 2010
Poruke: 266
Lokacija: Tesanj Bosna i Hercegovina

PorukaPoslao: Pon Dec 27, 2010 4:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Okotila mi se gupika ima oko30 malih

Bice slika
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
mezzano
Akvarista



Registrovan: 28 Nov 2010
Poruke: 178
Lokacija: Leskovac (Pertate)

PorukaPoslao: Sre Jan 12, 2011 9:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo, i meni se okotila gupika. Nazalost, uspeo sam da spasem samo 4, a danas je mojom greskom, nastradao jos jedan malisan. Dakle, samo 3. Ali dobro, imao sam neke probleme, koji su me onemogucili da to bude bolji okot (prvi). Sledeci put ce, nadam se biti bolje.
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Sre Jan 12, 2011 9:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

I meni se danas okotila Guppyka. Koliko sam uspeo da prebrojim imah nekih 20-tak i sumljam da ce tu stati. Inace roditelji su iz okota u novembru ( stari oko dva meseca ). Slika uskoro ....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
mezzano
Akvarista



Registrovan: 28 Nov 2010
Poruke: 178
Lokacija: Leskovac (Pertate)

PorukaPoslao: Sre Jan 12, 2011 9:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Stavi i sliku roditelja. Bas me zanima kako izgledaju gupike sa 2 meseca starosti.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Pet Jan 14, 2011 8:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo " malaca " koji su okoceni pocetkom novembra i koji su juce izveli svoju prvu mladj.


Image


Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stefanovic^v
Akvarista



Registrovan: 29 Okt 2010
Poruke: 1642
Lokacija: Srbija,Banja Koviljaca

PorukaPoslao: Uto Jan 18, 2011 6:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

danas hteo da ubacim gupiku u kotilicu i zaboravi,nisam bio kuci i vratio a ona se koti,posle toga je okotila jos 3,a ja sam sacuvao 2,jednu ksifo pojeo..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka gupi podmladak na poklon AB Na poklon 2 Sre Jul 06, 2022 12:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Novi akvarijum za podmladak Fricky`88 Uradi Sam (DIY) 3 Ned Maj 24, 2015 12:16 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Podmladak boraca plavušica Razmnožavanje 13 Uto Dec 03, 2013 7:23 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Podmladak ramireza sunce Ishrana 2 Sre Apr 03, 2013 12:21 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License