Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Corydoras paleatus mrest (Misterija) Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Nigros
Akvarista



Registrovan: 28 Feb 2010
Poruke: 1214
Lokacija: Novi Sad/Indjija

PorukaPoslao: Ned Dec 05, 2010 12:32 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Muzijaci imaju veliko ledjno peraje i obicno su manji od zenki koje su deblje i ledjno peraje im je manje.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Dec 05, 2010 12:32 am Snimi Poruku Nazad na vrh

kokoljo
Akvarista



Registrovan: 04 Dec 2010
Poruke: 21
Lokacija: Bitola Macedonia

PorukaPoslao: Ned Dec 05, 2010 4:35 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Znaci ja u mom akvariumu imam 3 muzjake i jednom zenke Smile hvala puno sada treba cekati mjesec dana da stidze do dovoljna zrelost pa da se pariti xD
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
Miroslav95
Akvarista



Registrovan: 09 Mar 2010
Poruke: 943
Lokacija: Kikinda

PorukaPoslao: Ned Jan 30, 2011 3:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Znam da nebi trebalo da osvezavam staru temu,ali uradio sam.....

Pitanje za Nigrosa i ostale koji znaju:

Dali dok se malci neizlegu u aq gde je ikra treba ili netreba rasprskivac,ili uopste kiseonik?

Pozdrav
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
el_stupido
Akvarista



Registrovan: 05 Maj 2010
Poruke: 238
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Jan 30, 2011 3:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

treba ubaciti rasprsivac jer sprecava razvoj plesni, rasprsivac , zatamnis akvarijum do izleganja i miran si, nakon izleganja smanjis O2
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN MessengerICQ broj
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Mrest black moly Ivana Brkovic Razmnožavanje 3 Čet Nov 25, 2021 1:44 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka coridoras paleatus nikola791 Bolest 0 Sub Maj 01, 2021 4:35 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mrest trihogastera, mrest skalara angelfishinheaven Razmnožavanje 0 Ned Jan 31, 2021 3:11 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Skalar florida i zlatni skalar? Povol... angelfishinheaven Ribe 12 Pet Jan 29, 2021 11:25 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mrest borca Petric Nikola Razmnožavanje 1 Pon Dec 21, 2020 5:18 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License