Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Endleri Mutaciq desila se je i kod men :) Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
chepik
Guppy Guru



Registrovan: 19 Feb 2010
Poruke: 115
Lokacija: Bulgaria,Vidin

PorukaPoslao: Sre Dec 08, 2010 9:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Vurlo interesantna mutacia se je desila kod moih endleri evo malo slike bar da ni su bas hvalitetne.

Image
Image
Image

Dali ce da neko primeti kakva je mutacia Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Dec 08, 2010 9:50 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Dec 08, 2010 10:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Riba ima tri sise? Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Executor
Akvarista



Registrovan: 09 Nov 2010
Poruke: 108
Lokacija: Zitkovac(Aleksinac-Srbija)

PorukaPoslao: Sre Dec 08, 2010 10:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mislim da je skotna mrlja bliže kičmi nego analnom otvoru,jesam li u pravu?tj počele su da postaju nekako providne...ajde chepik objasni nam znatiželjni smo...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
chepik
Guppy Guru



Registrovan: 19 Feb 2010
Poruke: 115
Lokacija: Bulgaria,Vidin

PorukaPoslao: Čet Dec 09, 2010 12:07 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Executor ::
Mislim da je skotna mrlja bliže kičmi nego analnom otvoru,jesam li u pravu?tj počele su da postaju nekako providne...ajde chepik objasni nam znatiželjni smo...


Da je skotna jesta i mislim da si ti primetio kakva je mutacija Smile

Sve vruste gupike chiste linije postali su zbog mutacia pa evo desilo se je i kod mene bar da nije na 100%
Evo za ovo ja pricham zove se Glas Belly Linija kod gupike.
Kao sto se vidi iz slike kod men jos nieje na 100% ali mojda i ovo da se desi vidicemo.

Image
S desne strane je vishe i kada je pogledam s uvelicavajuce stalko vidi i se kako surce kuca Smile
Evo i slike ovakve linije gupike koju sam nasao nainternet
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Executor
Akvarista



Registrovan: 09 Nov 2010
Poruke: 108
Lokacija: Zitkovac(Aleksinac-Srbija)

PorukaPoslao: Čet Dec 09, 2010 10:35 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zanimljivo je to sa srcem,a jel vidiš možda mladj?ja sam na youtube video neku roze gupiku koja je prozirna i kojoj se vidi mladj u stomaku!potraži snimak pod nazivom"bigest gupy" ili largest gupy,tako nešto nisam siguran.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
chepik
Guppy Guru



Registrovan: 19 Feb 2010
Poruke: 115
Lokacija: Bulgaria,Vidin

PorukaPoslao: Čet Dec 09, 2010 11:02 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa ne vide se zato kao sto sam rekao nije na 100% glas belly kao sto se vidi iz treca slika providan je gorni del samo vide se cel plavatelni mehur i surce.

Evo slike na obicna i ova :
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Endleri Rooster Tražnja 0 Pon Okt 23, 2023 11:20 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Endleri Alfa Arhiva Malih Oglasa 0 Pet Jul 31, 2020 5:09 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potrebni gupi endleri gari1809 Arhiva Malih Oglasa 0 Pon Okt 08, 2018 8:24 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Endleri na terasi Goxx Vrtna Jezerca 0 Ned Avg 20, 2017 3:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Endleri i Gupike Sone_bg Arhiva Malih Oglasa 0 Sre Avg 09, 2017 7:32 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License