Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Veliki staklar... Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Dec 08, 2010 10:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa posalji danas za danas ako je tolika frka.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Dec 08, 2010 10:47 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

gocha
Akvarista



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 609
Lokacija: Trstenik

PorukaPoslao: Sre Dec 08, 2010 11:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Skupo boki,skupo... Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Stefan062
Akvarista



Registrovan: 03 Avg 2010
Poruke: 973
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Čet Dec 09, 2010 12:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ma busom lepo posalje zamoli nekog da se stara o tome i kraj stize do cacka 100%
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Wlayko91
Akvarista



Registrovan: 02 Avg 2010
Poruke: 1167
Lokacija: Beograd/Grocka

PorukaPoslao: Čet Dec 09, 2010 1:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Joj imao sam i ja tih problema sa slanjem riba, samo ja sam hteo da posaljem male molike i na kraju nisam ni uspeo, iz poste su me vracali x puta a i u druge sam pokusavao da "uvalim". Kurirske sluzbe odmah otpisi, NIKO ti to nece poslati, jedini nacin je da ti to spakujes u autobus za Beograd, pa iz Beograda da neko preuzme paket i da ga spakuje za Cacak. Za to moras imati sigurnog coveka i naravno uvid da castis vozace autobusa po 200 din makar.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
MarkoNg
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 21 Nov 2010
Poruke: 224
Lokacija: Negotin

PorukaPoslao: Čet Dec 09, 2010 7:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

drugovi....nema direktne linije za cacak...ima samo za bg, a odatle ne znam kako bi mogli tako da, ne znams ta da radimo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Veliki pozdrav Gladijator Upoznavanje 0 Sre Sep 16, 2020 8:38 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Veliki pozdrav svim ljubiteljima ribica daniela84 Upoznavanje 1 Pon Avg 29, 2016 11:25 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka veliki broj pelcera Twister Arhiva Malih Oglasa 1 Sub Feb 27, 2016 9:41 am Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Veliki panj Doksas Arhiva Malih Oglasa 1 Ned Jan 31, 2016 2:17 am Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati prodajem veliki microrosum nazzia Arhiva Malih Oglasa 0 Pon Dec 28, 2015 11:29 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License