Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 potreban microsorum Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
Objavi na Facebook
Autor Poruka
dejan71




Registrovan: 01 Okt 2009
Poruke: 2
Lokacija: macvanska mitrovica

PorukaPoslao: Sre Jan 27, 2010 4:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav kolege akvaristi!neaktivan sam na sajtu ali pomno pratim sve teme.sve pohvale!e sad,da li neko ima microsorum na prodaju ili jos bolje kao donaciju za moj novi akvarijum?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailYahoo Messenger
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Jan 27, 2010 4:48 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Prikaži poruke iz poslednjih:      
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Potreban savet MilanM Početak u akvaristici 2 Pon Mar 11, 2024 2:00 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Microsorum "Narrow" Aquamaniac Ponuda 0 Sre Avg 24, 2022 9:35 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potreban akvarijum Cici.bgd Tražnja 1 Sub Jan 30, 2021 9:45 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potreban višak riba sputnik8 Arhiva Malih Oglasa 2 Sre Dec 23, 2020 11:06 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potreban savjet! LaBuxna Početak u akvaristici 28 Sre Sep 16, 2020 3:28 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License