Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Vise Gupyka Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
nexa
Akvarista



Registrovan: 21 Nov 2010
Poruke: 22
Lokacija: Uzice

PorukaPoslao: Pet Nov 26, 2010 6:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

@wlajko91 ajde ako moze postavi sliku da vidimo kako to izgleda jer te ja ne razumem bas najbolje
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Nov 26, 2010 6:28 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Acimovic
Akvarista



Registrovan: 31 Okt 2010
Poruke: 31
Lokacija: Gornji Milanovac

PorukaPoslao: Uto Dec 14, 2010 8:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav drugari!Imam jednu gupiku koja je trudna,video sam tu mrestilicu o kojoj vi pricate ali ovde kod mene to nema da se kupi.E pa sad posto imam spoljasnji filter jer mogu ja da ubacim nju u ovaj spoljni filter?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
gocha
Akvarista



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 609
Lokacija: Trstenik

PorukaPoslao: Uto Dec 14, 2010 8:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moze,samo iseci flasu od 1L,2L(plasticnu) dole vezi neku mrezicu i cekaj mlade da ispadnu Smile
Ispravka,nisam video da je wlajko vec ovo napisao...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
sanya
Akvarista



Registrovan: 28 Nov 2010
Poruke: 50
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Dec 14, 2010 8:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

wlayko-ideja sa flesom je odlicna...
Ja isto kao ACA 77 mislim da je kotilica stresno okruzenje za ribu, ja sam kupila jednu kotilicu ali sam shvatila da tu molly ne moze ni da okrene oko sebe a mislim da su joj prilikom okota potrebni izvesni prostor i sloboda...
flasa je kud ikamo bolje resenje...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
mezzano
Akvarista



Registrovan: 28 Nov 2010
Poruke: 178
Lokacija: Leskovac (Pertate)

PorukaPoslao: Uto Dec 14, 2010 8:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo kako sam ja resio problem za izdvajanje ribice koja treba da se koti. I ja sam prvo hteo da kupim kotilicu, ali kada sam video koliko je to malo, prakticno nemoze ni casa vode da stane u nju, onda sam odlucio da napravim nesto gde ce riba, ipak, moci malo i da se krece. Valjda joj je dosta. Nego, bojim se da je nisam prerano stavio?


Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sanya
Akvarista



Registrovan: 28 Nov 2010
Poruke: 50
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Dec 14, 2010 9:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

da, odlicno izgleda...samo da pojasnim- kako je stavis u tu flasu? da li moze da se "poduhvati" flasom i tako "ulovi" u nju?...nadam se da ne mora da se koristi mrezica-to bih da izbegnem ako je moguce...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sanya
Akvarista



Registrovan: 28 Nov 2010
Poruke: 50
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Dec 14, 2010 9:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

mislim na mrezicu za hvatanje ribica...ova dole u flasi mora da postoji-to mi je bar jasno Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
mezzano
Akvarista



Registrovan: 28 Nov 2010
Poruke: 178
Lokacija: Leskovac (Pertate)

PorukaPoslao: Uto Dec 14, 2010 9:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Uhvatio sam je isečenom flašom od 1l, pa sam je prebacio u ovu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sanya
Akvarista



Registrovan: 28 Nov 2010
Poruke: 50
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Dec 14, 2010 9:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

OK-zaista dobro resenje-daleko bolje od kotilice...
Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Amazonci - puzevi - prodaja vise komada joniko Arhiva Malih Oglasa 0 Pet Avg 24, 2018 5:35 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Nane Anubias vise komada zlatnozrno Arhiva Malih Oglasa 0 Sub Dec 16, 2017 8:20 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Biljke-vise vrsta Cokilio Arhiva Malih Oglasa 0 Čet Jul 20, 2017 9:16 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka jedan ili vise filtera .... u akvarijumu Miki12345 Filteri i pumpe 15 Sre Okt 19, 2016 8:12 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati AKCIJA Biljke na prodaju vise vrsta chavke Arhiva Malih Oglasa 1 Pet Avg 19, 2016 11:21 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License