Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Mrest platika Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
banjala
Akvarista



Registrovan: 11 Avg 2010
Poruke: 134
Lokacija: Beograd-Zarkovo

PorukaPoslao: Pet Okt 29, 2010 9:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Koliko treba tacno vremena od mresta do mresta platika? Opet mi je skotna pa cekam trenutak da je prebacim u poseban akvarijum.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Okt 29, 2010 9:04 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

FEK@
Akvarista



Registrovan: 23 Nov 2009
Poruke: 534
Lokacija: Niksic

PorukaPoslao: Sub Okt 30, 2010 1:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

isto koliko i moly...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stefanovic^v
Akvarista



Registrovan: 29 Okt 2010
Poruke: 1642
Lokacija: Srbija,Banja Koviljaca

PorukaPoslao: Ned Nov 07, 2010 10:32 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

temp. 20*C do 25*C,pH 7.0 do 7.5 i akvariju od 3 l do 10 l
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
gocha
Akvarista



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 609
Lokacija: Trstenik

PorukaPoslao: Sub Nov 13, 2010 5:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Meni je temperatura za mrest uvek oko 28*C i sve je ok...,cak mislim iz iskustva ako je temperatura malo veca da ubrzava mrest...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
deak
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2010
Poruke: 1533
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Sub Nov 13, 2010 5:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nema veze temperatura vode za mrest platika. Kod mene je temperatura vode 19-21C konstatno i nikakvih problema nemam.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Tamara :
Banovan
Banovan



Registrovan: 08 Nov 2010
Poruke: 35
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Nov 14, 2010 8:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

''Porodila'' mi se platika,imam malo vise od 20 malaca.Nijednog nije pojela,sve je super proslo.Jel mogu da ih hranim usitnjenom dafnijom?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
deak
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2010
Poruke: 1533
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Ned Nov 14, 2010 8:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mozes slobodno i cestitamo Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
banjala
Akvarista



Registrovan: 11 Avg 2010
Poruke: 134
Lokacija: Beograd-Zarkovo

PorukaPoslao: Pon Nov 15, 2010 2:29 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam kupio platiku u radnji za 60 din i bila je skotna. Od tada se kod mene omrestila 3 puta, a nisam ni kupio muzjaka. Lepo sam pazario za 60 din Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
gocha
Akvarista



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 609
Lokacija: Trstenik

PorukaPoslao: Pon Nov 15, 2010 10:03 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa danas su ti ribice stvarno dostigle min. cenu za 1000 din. imas da napunis akvarijum... A to za zivorotke posebno za gupike mogu iz jednog parenaj da se mresti vise puta...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Tamara :
Banovan
Banovan



Registrovan: 08 Nov 2010
Poruke: 35
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Nov 16, 2010 10:30 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hranim ih usitnjenom suvom dafnijom.Stavim malo,al meni se ne cini kao da to jedu,msm nije kao kad hranis odrasle ribe pa sve dodju gore.Jel one to jedu samo ja to ne vidim ili ne?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
sale75bgd
Urednik
Urednik



Registrovan: 03 Nov 2009
Poruke: 2083
Lokacija: Fort Mill, South Carolina

PorukaPoslao: Uto Nov 16, 2010 10:37 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jedu, cini ti se da ne jedu. I moram prokomentarisati konstataciju da se za 1000 dinara napuni aq...cime i koliki aq?? Gupikama? Da. (ne idimo u offtopic)
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
gocha
Akvarista



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 609
Lokacija: Trstenik

PorukaPoslao: Uto Nov 16, 2010 8:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa vidi zivorotke(ni jedna ne prelazi 80),tetre oko 50din....tako da komotno moze od 10 do 15 ribica za tu lovu... Ali nisam ja bukvalno mislio na velike akvarijume a i ovako odkativno sam reko 1000 din. ....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Tamara :
Banovan
Banovan



Registrovan: 08 Nov 2010
Poruke: 35
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Dec 20, 2010 11:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

porasle mi bebe,ima ih raznih ,samo je jedna uginula,prejela se mucena..preterala sam sa susenom artemijom...A bas su slatke,drustvo im pravi beli muzijak gupija,kome je neko pojeo rep
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Mrest black moly Ivana Brkovic Razmnožavanje 3 Čet Nov 25, 2021 1:44 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mrest trihogastera, mrest skalara angelfishinheaven Razmnožavanje 0 Ned Jan 31, 2021 3:11 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Skalar florida i zlatni skalar? Povol... angelfishinheaven Ribe 12 Pet Jan 29, 2021 11:25 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mrest borca Petric Nikola Razmnožavanje 1 Pon Dec 21, 2020 5:18 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mrest Barbusa Tetrazone Aki1710 Razmnožavanje 0 Sre Apr 01, 2020 8:52 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License