Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 filter Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
mare87
Akvarista



Registrovan: 24 Feb 2010
Poruke: 261
Lokacija: Zajecar

PorukaPoslao: Sub Okt 02, 2010 3:44 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Poz svima ,jel moze neko od vas ko mozda ima ovakav filter da mi kaze nesto vise o njemu....evo slike


Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Okt 02, 2010 3:44 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Okt 02, 2010 8:52 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

To je tzv. 'sump', potrazi na netu sve sto te zanima, ima mnogo informacija. Uglavnom se koristi za morske akvarijume, ali ne znaci da ne moze za slatkovodni. U principu, to je spoljasnji filter, ali ispod nivoa akvarijuma, sa dovoljno pregrada i mesta za razne filtracione djakonije... Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Wlayko91
Akvarista



Registrovan: 02 Avg 2010
Poruke: 1167
Lokacija: Beograd/Grocka

PorukaPoslao: Sub Okt 02, 2010 1:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ovde ladno mozes da pijes vodu kad je procisti... O.o
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
sale75bgd
Urednik
Urednik



Registrovan: 03 Nov 2009
Poruke: 2083
Lokacija: Fort Mill, South Carolina

PorukaPoslao: Sub Okt 02, 2010 2:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Po meni, apsolutno bespotrebna skalamerija. Ako planiras da kupis to i sl., moj je savet bolje napravi obican spoljasnji.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
mare87
Akvarista



Registrovan: 24 Feb 2010
Poruke: 261
Lokacija: Zajecar

PorukaPoslao: Sub Okt 02, 2010 6:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hvala na odgovorima.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
banjala
Akvarista



Registrovan: 11 Avg 2010
Poruke: 134
Lokacija: Beograd-Zarkovo

PorukaPoslao: Pon Dec 27, 2010 5:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Gde ima da kupi jeftiniji filter materijal? Bio sam danas do jedne velike radnje na Novom Beogradu(ne zelim da je reklamiram na forumu pa necu spominjati njeno ime), ali mi se cini da su dosta skupi. Tabla plavog bio sundjera je oko 1500, a obicno parce je oko 500 dinara. Kutija bio kugli(Mislim da je Resun) je oko 700 dinara, a i keramicki prstenovi nisu bili nesto jeftiniji. Nasao sam bio kugle po 5 dinara komad(neke bele) i 10 din. neke crne. Jel ima neke bitnije razlike u kvalitetu sa ovim markiranima?Ako neko zna gde ima jeftiniji filter materijal neka mi posalje poruku na pp, da ne bi bilo javnog reklamiranja na forumu. Hvala
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
deki022
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 24 Nov 2010
Poruke: 552
Lokacija: Nova pazova

PorukaPoslao: Pon Dec 27, 2010 5:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imas sve sto pozelis u Akvarijum centru (gore reklamiranom)u ugrinovackoj 116 zemun i jako korektne cene
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
banjala
Akvarista



Registrovan: 11 Avg 2010
Poruke: 134
Lokacija: Beograd-Zarkovo

PorukaPoslao: Pon Dec 27, 2010 7:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

To sam i ja pogledao na netu. I meni se cini da je tako...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Sunjer za filter Aleksandar193 Filteri i pumpe 5 Ned Jun 25, 2023 7:30 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Vazdusna pumpa za sundjer filter Milivoje Lampa Filteri i pumpe 6 Čet Nov 24, 2022 2:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka unutrasnji ili spoljni filter ? ljiki Filteri i pumpe 7 Sub Nov 19, 2022 11:26 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kanister filter od cevi fi 110 Milivoje Lampa Uradi Sam (DIY) 21 Sre Jun 01, 2022 10:51 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sundjer filter ili unutrasnji filter ... Milivoje Lampa Filteri i pumpe 6 Ned Mar 20, 2022 9:48 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License