Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Da li je spremna za mrest??? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
dejasoko
Akvarista



Registrovan: 04 Avg 2009
Poruke: 343
Lokacija: Krusevac

PorukaPoslao: Pon Dec 13, 2010 9:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ovako u zajednickom aq imam 7 kardinala 4 muzijaka i 3 zenke.Dva muzijaka jure zenke.Onu drugo dvoicu uopste nezanimaju. Ocigledno je da ih teraju na mrest, ali da li su one spremne?evo slike jedne sa srednjim stomakom, ima jedna sa jos vecim ali nju nisam uspeo da slikam citaosam da je spremna kad je stomak uvecan.
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Dec 13, 2010 9:27 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

deak
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2010
Poruke: 1533
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Uto Dec 14, 2010 3:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Stomak treba da je nabubren odnapred a ne uvucen. Zenke kardinala su uvek spremne za mrest jer se ne mreste odjednom nego nekad moze da potraje i vise dana ako su u zajednickom akvariumu. Skini pdf o razmnozavanju Tanihtusima sa naseg sajta i tu sam napisao sve osnove sto ide sa njima.
Mozes skinuti ovde
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
dejasoko
Akvarista



Registrovan: 04 Avg 2009
Poruke: 343
Lokacija: Krusevac

PorukaPoslao: Uto Dec 14, 2010 4:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala na linku, skinuo sam.Nisam ni rekao da treba da bude uvucen vec UVECAN Laughing
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
deak
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2010
Poruke: 1533
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Uto Dec 14, 2010 5:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Brzo citao i drugacije razumeo Wink.
U e-book-u je napisano osnova ako imas nesto da pitas jos slobodno napisi u ovoj temi.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
skip
Akvarista



Registrovan: 07 Nov 2010
Poruke: 356
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Čet Dec 30, 2010 11:26 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

deak ::
Brzo citao i drugacije razumeo Wink.
U e-book-u je napisano osnova ako imas nesto da pitas jos slobodno napisi u ovoj temi.


imama jedno pitanje gupi mi je trudna nema bas veliki stomak upacio sam je u mrestilicu neznam kada ce da se omresti dali moze da stoji u mrestilici sve dog ne polozi mlade to je otprilike za 7-8 dana smeli toliko vremena da provede u mrestilici?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
skip
Akvarista



Registrovan: 07 Nov 2010
Poruke: 356
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Čet Dec 30, 2010 11:45 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

imama jedno pitanje gupi mi je trudna nema bas veliki stomak upacio sam je u mrestilicu neznam kada ce da se omresti dali moze da stoji u mrestilici sve dog ne polozi mlade to je otprilike za 7-8 dana smeli toliko vremena da provede u mrestilici?[/quote]


Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stefanovic^v
Akvarista



Registrovan: 29 Okt 2010
Poruke: 1642
Lokacija: Srbija,Banja Koviljaca

PorukaPoslao: Čet Dec 30, 2010 11:56 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pa moze da provede i meni je toliko posto joj je kasnio okot 4 dana !
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
deak
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2010
Poruke: 1533
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Čet Dec 30, 2010 12:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozz,
kod mene zivorotke kad dostignu 4-tu nedelju ja ih stavljam u mrestilicu i nekad i 2 nedelje su u mrestilici. Za to vreme je normalno hranim kao i ostale i menjam vodu i cistim prljavstinu. Samo kod ikrasice se nikad ne hrani dok su u mrestilici kod zivorotki slobodno mozes hraniti.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
skip
Akvarista



Registrovan: 07 Nov 2010
Poruke: 356
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Čet Dec 30, 2010 12:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

stefanovic^v ::
pa moze da provede i meni je toliko posto joj je kasnio okot 4 dana !


ok hvala puno.........pozzzzz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Mrest black moly Ivana Brkovic Razmnožavanje 3 Čet Nov 25, 2021 1:44 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mrest trihogastera, mrest skalara angelfishinheaven Razmnožavanje 0 Ned Jan 31, 2021 3:11 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Skalar florida i zlatni skalar? Povol... angelfishinheaven Ribe 12 Pet Jan 29, 2021 11:25 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mrest borca Petric Nikola Razmnožavanje 1 Pon Dec 21, 2020 5:18 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mrest Barbusa Tetrazone Aki1710 Razmnožavanje 0 Sre Apr 01, 2020 8:52 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License