Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Problem sa japankom Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
FishLover
Akvarista



Registrovan: 06 Feb 2010
Poruke: 27

PorukaPoslao: Sub Feb 06, 2010 5:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imam japanku u akvarijumu vec 2 godine,ima 7cm,zivahna je i zdrava medjutim skroz je bela,peraja su joj providna,a ponegde i nedostaje malo krljusti.Hranim je proteinskim granulicama od kad sam je kupio i mislim da je u tome i problem,ali sta onda da joj dam da povrati svoju boju?
Inace,bila je sarena (narandzasto-bela) kad sam je kupio...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Feb 06, 2010 5:28 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Aginor
Akvarista



Registrovan: 28 Jan 2010
Poruke: 10
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Feb 07, 2010 1:51 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hoće tako japanke da menjaju boju tokom života, mislim da nema razloga za brigu...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Pr.Skiner
Akvarista



Registrovan: 27 Jan 2010
Poruke: 406
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Ned Feb 07, 2010 1:56 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

U svakom slucaju ne smes da je hranis jednolicnom hranom!!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
spaske
Akvarista



Registrovan: 25 Apr 2009
Poruke: 52
Lokacija: Jagodina

PorukaPoslao: Ned Feb 07, 2010 1:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Postoji proteinska hrana koja u sebi sadrži karotin, koji poboljšava boju ribicama, tzv. karotinska hrana crvene je boje i stvarno je super hrana ribice polude za njom ali svakako treba da je kombinujes sa drugom hranom
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
FishLover
Akvarista



Registrovan: 06 Feb 2010
Poruke: 27

PorukaPoslao: Ned Feb 07, 2010 1:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala svima na odgovorima,inace ja sam nov na forumu.
A sto se tice karotina,zar to nije supstanca koje ima i u sargarepi?
Kupicu ja hranu samo pitam...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
spaske
Akvarista



Registrovan: 25 Apr 2009
Poruke: 52
Lokacija: Jagodina

PorukaPoslao: Ned Feb 07, 2010 1:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

U pravu si. Narandžastu boju šargarepi daje karotin, kojeg ni u jednom drugom povrću nema u tolikoj meri kao u šargarepi. Od tuda i crvena boja ove hrane.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
FishLover
Akvarista



Registrovan: 06 Feb 2010
Poruke: 27

PorukaPoslao: Ned Feb 07, 2010 3:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

jos samo ovo: A da li neke ribice mogu da jedu kuvanu ili sirovu sargarepu?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
FEK@
Akvarista



Registrovan: 23 Nov 2009
Poruke: 534
Lokacija: Niksic

PorukaPoslao: Ned Feb 07, 2010 3:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

mogu...neke cak jedu rastan, zelenu salatu i td...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Problem sa strujanjem vode Maridza Početak u akvaristici 4 Pon Jun 19, 2023 2:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Problem sa ponasanjem ribica Milivoje Lampa Bolest 11 Pet Jan 27, 2023 12:53 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Problem sa algama Milivoje Lampa Alge 16 Uto Jan 10, 2023 11:35 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Problem širih razmera Daniel Filipovich933 Početak u akvaristici 11 Sub Dec 03, 2022 7:20 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc problem sa black moly Milivoje Lampa Ribe 1 Sre Sep 28, 2022 9:01 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License