Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Najnoviji malci gupike! :) Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
moniki
Akvarista



Registrovan: 26 Jul 2010
Poruke: 47
Lokacija: Podgorica

PorukaPoslao: Čet Dec 30, 2010 9:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Cisto da izrazim odusevljenje! Izdvojio sam malce gupike u poseban akvarijum, stari su oko dva mjeseca sada, mozda i manje, i danas sam od jedne od njih dobio nove stanovnike, najmanje ribice koje sam ikada vidjeo Smile)) Nisam mogao ocima da vjerujem! Nisu ni porasle koliko treba a vec se mrijeste! Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Dec 30, 2010 9:37 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Raka
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 21 Dec 2010
Poruke: 516
Lokacija: mladenovac

PorukaPoslao: Čet Dec 30, 2010 10:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pozdrav; mlade gupike se klasiraju posle mesec dana odvoju se zenke od muzjaka da lepo porastu i lepo sazru da bi imali lepo potomstvo i da se ne pare u srodstvu...sve molinezije se paru u cetvrtom mesecu i kase jedanput upari moze tri puta dase koti bez muzjaka zato vodite racuna nemoj te pariti ih u srodstvu jer to ne valja...
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
neca
Akvarista



Registrovan: 02 Dec 2010
Poruke: 287
Lokacija: BEOGRAD

PorukaPoslao: Čet Dec 30, 2010 10:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nemoj nikako u srodstvu...odvoj muzjake od zenki tako i ja raadim....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Andrej
Akvarista



Registrovan: 11 Dec 2010
Poruke: 134
Lokacija: Banja Luka (Republika Srpska)

PorukaPoslao: Pet Dec 31, 2010 5:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja ih nisam nikad odvajao i svi mali koje mi se okote su normalni...da li ti je ženka mlada koja ih je okotila?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
skip
Akvarista



Registrovan: 07 Nov 2010
Poruke: 356
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Sub Jan 01, 2011 3:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Andrej ::
ja ih nisam nikad odvajao i svi mali koje mi se okote su normalni...da li ti je ženka mlada koja ih je okotila?


Meni se okotila guppy.Zenka je mlada tako da sam dobio samo 13 malih, ali imam problem 9 maljih je normalno ostale cetiri su spojene bukvalno dve ribice zalepljene jedna za drugu i tako plivajau...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
mensur_97
Akvarista



Registrovan: 06 Nov 2010
Poruke: 26
Lokacija: ULCINJ

PorukaPoslao: Sub Jan 01, 2011 4:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

sinoc mi se porodila gupika u 00:20 i bilo je 40-50 malaca
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailAIM AdresaYahoo MessengerMSN Messenger
moniki
Akvarista



Registrovan: 26 Jul 2010
Poruke: 47
Lokacija: Podgorica

PorukaPoslao: Sub Jan 01, 2011 5:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mlada je oko 2 mjeseca! Izbacila je 5-6 malih i sve su normalne, nemaju nikakvih deformiteta, bar ovako na prvi pogled Smile
A Skip, da tvoje nisu sijamske gupike?? Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
neca
Akvarista



Registrovan: 02 Dec 2010
Poruke: 287
Lokacija: BEOGRAD

PorukaPoslao: Sub Jan 01, 2011 5:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

skip to se i meni desavalo....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Raka
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 21 Dec 2010
Poruke: 516
Lokacija: mladenovac

PorukaPoslao: Sub Jan 01, 2011 6:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pozdrav;kako to kod mene zenke kad pocne dase kote imaju 4-5meseci a to je nemoguce jer ako ima dva meseca kad je ostala skotna ako nosi skoro 28dana...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
skip
Akvarista



Registrovan: 07 Nov 2010
Poruke: 356
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Sub Jan 01, 2011 7:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

moniki ::
Mlada je oko 2 mjeseca! Izbacila je 5-6 malih i sve su normalne, nemaju nikakvih deformiteta, bar ovako na prvi pogled Smile
A Skip, da tvoje nisu sijamske gupike?? Smile


neznam dali su sijamske ostale su normalne....samo ove dve spojene.....neznam ako se nesto desi javicu vam pozzzzzz.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
petsrdjan
Akvarista



Registrovan: 21 Dec 2010
Poruke: 597
Lokacija: Lazarevac

PorukaPoslao: Uto Jan 04, 2011 8:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja imam dve zenke i dva muzijaka gupika. Posto sam skoro i akvarijum kupio,koliko je vremena potrebno da prodje do prvog mresta ( od prilike naravno Smile ) . A da i jedna zenka od jednom mi je "pobelela" izgubila je boju skroz,ne znam sto to,ali zdravo mi izgleda,zivahna je skroz ???
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Uto Jan 04, 2011 10:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Srdjane, da li si pokusao da sam pronadjes odgovor tako sto si malo pretrazio forum? Vreme koje si utrosio u kucanju poruke je bilo dovoljno za nalazenje odgovora jer se mnogo puta pricalo o tome. Moras se malo potruditi da pretrazis malo a ne da se ceka da se servira sve na tanjiru. Od prilike joj treba nesto manje od mesec dana, od prilike dvadest osam dana plus minus.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
petsrdjan
Akvarista



Registrovan: 21 Dec 2010
Poruke: 597
Lokacija: Lazarevac

PorukaPoslao: Sre Jan 05, 2011 1:27 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bojane bas sam trazio sve u vezi mresta,i tako sam inace i nasao ovu temu,pa da ne bih novu otvarao,postavio sam ovde pitanje. Inace hvala na odg.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
kokoljo
Akvarista



Registrovan: 04 Dec 2010
Poruke: 21
Lokacija: Bitola Macedonia

PorukaPoslao: Sre Jan 05, 2011 7:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa ovako jas sam novi u akvaristici i prvo sam cuvao karase (zlatne ribice) sada sam napravio novi akvarium i u nutra ima 3 neonke 2 moli 2 ksifo 4 koridorise 1 ancisrus i 9 guppy od koi 3 su zenke ... pred jedan dan sam zaprimetio u akvarium da se pojave malisani ... i sam primetio da jedna guppy zenka gi ispusta odma sam ja izdvoio od ostali i pocela je da vade mali jedno po jedno ali .... 10 od mali su normalni a ostali 12 liche na ikre ... ali u redo sve to .. posto imam samo jedan akvarium sta da radim sa malisani da ih bacim u golemom akvariumu ili da ih josh cuvam u teglu ... hvala puno ...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Sre Jan 05, 2011 8:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nazalost moraces da im obezbedis neki poseban akvarijum dovoljne velicine, kako bi mogli malci da se rasplivavaju. Budes li ih ubacio u taj veci akvarijum, brzo ce stradati od ostalih vecih riba ( bice im dobra poslastica ). Mozda neki i prezivi u tom akvarijumu pod uslovom da ti je akvarijum dobro ubiljen i da imaju gde da se kriju.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Tražim Kvalitetne Gupike Weiss Tražnja 0 Sub Maj 27, 2023 8:15 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gupike bolest Dragutin96 Bolest 0 Pon Apr 24, 2023 11:07 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Malci gupija Rooster Tražnja 0 Sre Maj 18, 2022 4:50 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gupike i molly Djole011 Tražnja 0 Sub Apr 02, 2022 4:52 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Poklanjam mužjaka plave gupike Nikollo Na poklon 1 Sub Jan 29, 2022 6:54 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License