Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Identifikacija biljaka Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Atanas011
Akvarista



Registrovan: 11 Maj 2010
Poruke: 320
Lokacija: Beograd - Medak

PorukaPoslao: Čet Nov 18, 2010 4:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ma, nikako da pitam, a zanima me: koja je vrsta ova bakopa, a koja kriptokorina?


Image


Image


Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Nov 18, 2010 4:55 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Čet Nov 18, 2010 5:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Za prvu bih rekao da je Bacopa caroliniana a za drugu da je Cryptocoryne affinis.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Atanas011
Akvarista



Registrovan: 11 Maj 2010
Poruke: 320
Lokacija: Beograd - Medak

PorukaPoslao: Čet Nov 18, 2010 6:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kad poredim sa slikama na netu bakopa mi mnogo liči na monnieri, a kripta na wendtii brown. Ima li šanse da su te?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Duci
Akvarista



Registrovan: 02 Jun 2010
Poruke: 82
Lokacija: Jagodina

PorukaPoslao: Čet Nov 18, 2010 9:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bacopa monnieri je prva, a druga nije wenditii brown nego neka druga...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
rainforest
Akvarista



Registrovan: 04 Jan 2011
Poruke: 600
Lokacija: Sombor

PorukaPoslao: Sre Jan 05, 2011 2:02 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bacopa monieri i cryptocorine undulata čini mi se
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Pozdrav drugari, ima li neko za poklo... nasdvoje Na poklon 2 Ned Okt 01, 2023 9:54 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Identifikacija nezvanog gosta Stefan89 Ostali Stanovnici 0 Pon Jun 12, 2023 2:35 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Identifikacija bilja nebojsar Biljke 7 Sre Maj 24, 2023 4:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sadnja biljaka Milivoje Lampa Biljke 6 Sub Jul 30, 2022 9:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pelceri biljaka Zira Tražnja 0 Čet Avg 12, 2021 5:39 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License