Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Ludwigia repens rubin Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
nemanjask
Urednik
Urednik



Registrovan: 29 Nov 2010
Poruke: 2451
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Jan 07, 2011 4:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moja ludwigia hoće da izađe iznad vode pa me interesuje šta da radim? Da li da je sečem na pola ili da je pustim da izađe? Iznad površine na nekih 5 cm su mi lampe pa se plašim da je ne sprže (neonke)
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Jan 07, 2011 4:26 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

sale75bgd
Urednik
Urednik



Registrovan: 03 Nov 2009
Poruke: 2083
Lokacija: Fort Mill, South Carolina

PorukaPoslao: Pet Jan 07, 2011 4:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Iseci, to sto si isekao pobodi ponovo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
nemanjask
Urednik
Urednik



Registrovan: 29 Nov 2010
Poruke: 2451
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Jan 07, 2011 4:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nemanjask
Urednik
Urednik



Registrovan: 29 Nov 2010
Poruke: 2451
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Jan 07, 2011 4:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

E, da, zaboravih da pitam, kada ju presečem da li da je odmah zasadim ili da pustim da pluta dok ne pusti korenje? Neke biljke sam već proređivao i sada plutaju, da li je ovo pogrešno?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sale75bgd
Urednik
Urednik



Registrovan: 03 Nov 2009
Poruke: 2083
Lokacija: Fort Mill, South Carolina

PorukaPoslao: Pet Jan 07, 2011 4:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Odmah je zasadi.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
nemanjask
Urednik
Urednik



Registrovan: 29 Nov 2010
Poruke: 2451
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Jan 07, 2011 4:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ok hvala, može lock
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Anubia Nana i Ludwigia Repens Rubin nebojsar Ponuda 0 Sub Apr 24, 2021 6:44 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Nane i kripte za staurogyne repens - ... becke021 Arhiva Malih Oglasa 0 Ned Maj 12, 2019 12:22 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ludwigia Repens, Hygrophila Angustifo... boskonet Arhiva Malih Oglasa 1 Pon Apr 29, 2019 12:56 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ludwigia repens Rubin Ralke Arhiva Malih Oglasa 3 Čet Feb 28, 2019 7:46 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Muzjak Kribenzisa i par pelcera Ludwi... zlatnozrno Arhiva Malih Oglasa 0 Sre Dec 05, 2018 6:47 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License