Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Pozdrav za sve članove... :D Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Asonsion
Akvarista



Registrovan: 08 Feb 2010
Poruke: 16

PorukaPoslao: Uto Feb 09, 2010 12:41 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa biljke ću sigurno da stavljam. Lepši vizuelni dojam ostavlja, a i čuo sam da su efektnije od filtera kada je reč o prečišćavanju (prebacivanju iz neorganske u organsku materiju). Osim što neću moći da stavim odredjene vrste riba šta još može da bude mana biljaka?!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Feb 09, 2010 12:41 am Snimi Poruku Nazad na vrh

diefaust
Akvarista



Registrovan: 14 Jan 2010
Poruke: 219
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Uto Feb 09, 2010 1:06 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja nemam hranljivu podlogu, a imam skroz ok ubiljen akvarijum... Mislim ima tu jos da se radi, ali da je ubiljen, jeste, evo cim provalim nacin da ubacim sliku to cu i da uradim, pa ces videti... Cak sam i pokusao da napravim temu gde cu predstaviti svoj akvarijum, ali ne umem da ubacim slike Sad
A sta se tice filtracije... to cu ti vec ispricati, biljke recimo da polu-filtriraju... Da ne pisem o tome, trebace mi dosta Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Asonsion
Akvarista



Registrovan: 08 Feb 2010
Poruke: 16

PorukaPoslao: Uto Feb 09, 2010 1:11 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dodji na MSN da ti objasnim Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
diefaust
Akvarista



Registrovan: 14 Jan 2010
Poruke: 219
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Uto Feb 09, 2010 1:45 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

dao sam ti mail za skype, posto mi se msn nesto skucao, ne znam sta mu je, ali uglavnom ima obicaj u poslednje vreme... poslao sam ti mail, pogledaj pp
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
MiB
Akvarista



Registrovan: 02 Jun 2009
Poruke: 269
Lokacija: Šabac

PorukaPoslao: Uto Feb 09, 2010 3:06 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

diefaust ::
MiB - 2000??? gde, reci mi molim te?
tj, ako mislis samo na kocku od stakla 4mm debelog... onda i ok... ali akvarijum sa filterom, duplim poklopcem, staklo na akvarijumu 6mm debelo bar pa onda ojacanja... tesko da sve to moze za 2000... Ako ima gde, molim te posalji mi pp, posto onda 400l ne moze da predje 100e...
Ej panto, ja tek sad vidim tvoju poruku Smile pozdrav brateeeeee Smile


Verovatno sam malo podcenio, ne zamerite lose pamtim brojeve. AKo se dobro secam u prodavnici sam video akvarijum od 80 litara - 2.200 dinara. Sto znaci da od 100 litara ne bi smeo da bude vise od 3.000, ali mislim da je znatno jeftinije naruciti kod stakloresca.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
BoGi91
Akvarista



Registrovan: 21 Jan 2010
Poruke: 26
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Feb 09, 2010 9:04 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Cak i ako je 100l+ oko 3000 dinara reci gde kupujem odmah Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jana
Akvarista



Registrovan: 12 Okt 2009
Poruke: 303
Lokacija: Aleksinac Srbija

PorukaPoslao: Sre Feb 10, 2010 12:26 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

[quote="Asonsion"] Osim što neću moći da stavim odredjene vrste riba šta još može da bude mana biljaka?![/quote]

To je mana riba a ne biljak Wink
Nego, veliki pozdrav za tebe i tvoju ozbiljnost u tim godinam. Sve pohvale, poceo si bas onako kako treba, prvo da se raspitujes i da ucis pa tek onda da pravis akvarijum. Bice od tebe kvalitetan akvarista, vidim ja. Dobrodosao. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Asonsion
Akvarista



Registrovan: 08 Feb 2010
Poruke: 16

PorukaPoslao: Pet Feb 12, 2010 5:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

jana ::

Nego, veliki pozdrav za tebe i tvoju ozbiljnost u tim godinam



Image

Šalu na stranu Laughing

Da li mi preporučujete staklo od 6mm ili 8mm. Da li je ovo osammilimetarsko toliko bolje, koliko mu je i cena "bolja" ? Što se tiče podloge, slažemo se da je najbolje da uzmem šljunak i da biljke solidno mogu da se razviju i na njemu?-
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
garda011
Akvarista



Registrovan: 29 Jan 2010
Poruke: 244
Lokacija: beograd, resnik

PorukaPoslao: Pet Feb 12, 2010 6:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

8 mm ako moze onda uzmi to jer je 100% bolje
mislim da je pametnije uzeti kvarcni pesak
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jana
Akvarista



Registrovan: 12 Okt 2009
Poruke: 303
Lokacija: Aleksinac Srbija

PorukaPoslao: Pet Feb 12, 2010 8:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zavisi od litraze. Nema potrebe da pravis akvarijum od 50l sa 8mm staklom. Ja imam akvarijum od 120l sa 6mm staklom a pravio ga je iskusni akvarista.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Feb 12, 2010 9:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mozes slobodno da radis sa 6-icom a i jeftinije je pa je bolje ustedeti tu a uloziti na nesto drugo Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
diefaust
Akvarista



Registrovan: 14 Jan 2010
Poruke: 219
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Sub Feb 13, 2010 5:47 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa bre... gde se stedi na velicini to nista ne valja Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
garda011
Akvarista



Registrovan: 29 Jan 2010
Poruke: 244
Lokacija: beograd, resnik

PorukaPoslao: Sub Feb 13, 2010 3:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja nisam nikad stedeo na staklu a normalno je da 50 litara ne pravis sa 8 mm staklom ali ako je preko 100 litara nema tu ustede velike i pametnije je sa 8mm preko 100 litara.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Asonsion
Akvarista



Registrovan: 08 Feb 2010
Poruke: 16

PorukaPoslao: Ned Feb 14, 2010 4:46 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa... Oko 100 litara, kao što rekoh... Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Pozdrav Sanja Ignjatov Upoznavanje 0 Pon Mar 18, 2024 5:32 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pozdrav Baki-MK Upoznavanje 0 Sre Dec 13, 2023 3:24 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pozdrav SuperTeška Upoznavanje 0 Pet Dec 01, 2023 1:24 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pozdrav drugari, ima li neko za poklo... nasdvoje Na poklon 2 Ned Okt 01, 2023 9:54 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pozdrav, drugari! dalimusic Upoznavanje 0 Uto Avg 22, 2023 7:12 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License