Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 gupiki izgrickan rep Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
stefanovic^v
Akvarista



Registrovan: 29 Okt 2010
Poruke: 1642
Lokacija: Srbija,Banja Koviljaca

PorukaPoslao: Čet Jan 13, 2011 11:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

u jednom aq imam mollye,ksifoe,platike,gupike zenku borca,corydorase,dva almonijera....sad sam primetio jednoj gupiki fali delic repa,a drugoj polla...koja od ovih ribica je to mogla uraditi???
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Jan 13, 2011 11:02 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Čet Jan 13, 2011 11:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ajmo malo tezim putem a zarad tvoje edukacije. Da li bi mogao da mi opises karakteristika riba koje imas u akvarijumu. Znaci ukratko : Staniste, potrebni uslovi u akvrijumu i temperament tih riba ???
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stefanovic^v
Akvarista



Registrovan: 29 Okt 2010
Poruke: 1642
Lokacija: Srbija,Banja Koviljaca

PorukaPoslao: Čet Jan 13, 2011 11:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

aq od oko 30 l,ima desetak ribica u njemu,sumnjam na zenku borcu mada sam mislio da su one mirne...mogao bih zenku da prebacim u manji aq,ali dal ce ona jesti kozice??
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
bojan86
Akvarista



Registrovan: 02 Jan 2011
Poruke: 743
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Jan 13, 2011 11:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mislim da je borac ljubomoran na peraja gupike pa je hteo da ih se reši...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stefanovic^v
Akvarista



Registrovan: 29 Okt 2010
Poruke: 1642
Lokacija: Srbija,Banja Koviljaca

PorukaPoslao: Čet Jan 13, 2011 11:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

a oce jesti kozice?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
bojan86
Akvarista



Registrovan: 02 Jan 2011
Poruke: 743
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Jan 13, 2011 11:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mislim da neće, bar ne ove velike. Al' sačekaj iskusnije Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
dejasoko
Akvarista



Registrovan: 04 Avg 2009
Poruke: 343
Lokacija: Krusevac

PorukaPoslao: Pet Jan 14, 2011 12:02 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hoce borac da jede kozice. Sve sto je vece od kozica ce pokusati da ih pojede. A imaj na umu da su kozice veoma brze. Mada ne bih risikovao! Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
stefanovic^v
Akvarista



Registrovan: 29 Okt 2010
Poruke: 1642
Lokacija: Srbija,Banja Koviljaca

PorukaPoslao: Pet Jan 14, 2011 1:07 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pa s kim onda da ga stavim jedino sa bebama gupika jer one nemaju boju??
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Pet Jan 14, 2011 1:09 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako su bebe suvise male onda rizikujes da budu pojedene.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stefanovic^v
Akvarista



Registrovan: 29 Okt 2010
Poruke: 1642
Lokacija: Srbija,Banja Koviljaca

PorukaPoslao: Pet Jan 14, 2011 1:14 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nisu sad ove porasle su malo,ali ocekujem ovih dana nove,onda ne znam sta cu s borcem ?!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Cuja
Akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 08 Feb 2011
Poruke: 266
Lokacija: Ravno Selo/okolina Novog Sada

PorukaPoslao: Ned Feb 13, 2011 6:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

isti problem\
akvarijum 40 litara u njemu 2 barbusa conchoniusa 2 skalara 2 valjda zlatne molike 2 zebrice 2 crne tetre ancistrusi i cistaci i 2 gupike a jednoj gupiki fali deo repa i ledjno peraje.....ko je to mogo uciniti mada sumnjam na zlatne molike posto su i skalaru gricnule jednom rep u kesi dok sam ih stavljao u akvarijum...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
axterix
Akvarista



Registrovan: 21 Jan 2011
Poruke: 252
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Feb 13, 2011 6:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam cuo da su barbusi ljubomorni na tuca peraja.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Nigros
Akvarista



Registrovan: 28 Feb 2010
Poruke: 1214
Lokacija: Novi Sad/Indjija

PorukaPoslao: Ned Feb 13, 2011 7:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

O kakvoj vi ljubomori kod riba pricate?
Barbusi cesto grickaju peraja skalara, japanki i slicno, najozloglaseniji su tetrazone, za konhonijuse ne znam.
Crne tetre takodje znaju da grickaju peraja, te ribe se kupuju u manjoj grupici da bi bile zaokupljene medjusobnim igrama i carkama i da ne bi gnjavili ostale stanovnike akvarijuma.
40 litara je premalo za skalare.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Gupiki fali ceo rep Yaesu Bolest 5 Pet Mar 26, 2021 9:57 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka gupiki otpao rep Maxy xD Bolest 3 Pet Feb 27, 2015 11:20 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka bela fleka na gupiki axterix Bolest 13 Ned Okt 07, 2012 9:29 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Skotnoj gupiki se crveni predeo oko c... Rale pocetnik Bolest 2 Uto Sep 04, 2012 12:02 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gupiki bela prednja krilca(peraja)? sveta021 Bolest 0 Sre Mar 21, 2012 9:04 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License