Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 čišćenje motorne glave Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Rille
Akvarista



Registrovan: 04 Avg 2010
Poruke: 137
Lokacija: Kruševac

PorukaPoslao: Pet Jan 14, 2011 9:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kao što naslov kaže, interesuje me na koji način to uraditi? Imam motornu glavu(potapajuću pumpu) neke kineske marke Sunsun, 450l/h, i na kutiji piše
"clean the axle center regular" ili ti čistite centralnu osovinu redovno...evo pumpe
Image
nema šrafova, pretpostavljam da se nekako rastura...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Jan 14, 2011 9:41 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Jan 14, 2011 9:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Svaka se rasklapa na slican nacin, a kada rasklopis, sve delove detaljno operes, sklopis ponovo i to je to.
Nema srafova, sve se skida primenom minimalne kolicine razmisljanja i sile... Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Rille
Akvarista



Registrovan: 04 Avg 2010
Poruke: 137
Lokacija: Kruševac

PorukaPoslao: Pet Jan 14, 2011 10:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Blue ::
Svaka se rasklapa na slican nacin, a kada rasklopis, sve delove detaljno operes, sklopis ponovo i to je to.
Nema srafova, sve se skida primenom minimalne kolicine razmisljanja i sile... Smile

pa u pravo toga se i plašim, da količina razmišljanja ne bude proporcionalna količini sile bwe Smile.. dakle, samo šrafciger i natezanje?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
misoo83
Akvarista



Registrovan: 11 Sep 2009
Poruke: 485
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Pet Jan 14, 2011 10:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nemas ti sta da odsrafljujes nego samo lepo razdvojis delove koji se skidaju i ocistis i vratis sve kako je bilo i to je to
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
FEK@
Akvarista



Registrovan: 23 Nov 2009
Poruke: 534
Lokacija: Niksic

PorukaPoslao: Ned Jan 16, 2011 8:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

i da oces ne mozes je osarafiti...ja sam motorcic od filtera otvarao sjekirom Very Happy Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jongi
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 31 Avg 2010
Poruke: 293
Lokacija: Beograd-NBG

PorukaPoslao: Ned Jan 16, 2011 9:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pogledaj na youtubu da li ima videa odrzavanja raznih filtera i glava...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Plavi borac, bledjenje peraja i glave Jendzica Bolest 1 Čet Avg 12, 2021 3:15 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka CO2 difuzor - čišćenje bolan970 Ostala oprema 7 Uto Dec 15, 2020 9:45 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Jacina motorne glave-Preporuke djilepfc1970 Filteri i pumpe 5 Uto Sep 15, 2020 8:53 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Crni kamen se lepi na magnet za čišće... Betmen Podloga 4 Uto Jun 16, 2015 7:28 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Utisavanje glave motorne glave vodene... Blue Uradi Sam (DIY) 17 Uto Mar 24, 2015 12:07 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License