Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Amonijer Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
stefanovic^v
Akvarista



Registrovan: 29 Okt 2010
Poruke: 1642
Lokacija: Srbija,Banja Koviljaca

PorukaPoslao: Sub Dec 25, 2010 6:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

danas sam kupio 2 amonijera jednog zlatnog i jednog obicnog pa me zanima o mrestu i kako se razlikuju muzjak i zenka i dali mogu da se ukrstaju zlatni i obicni Question
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Dec 25, 2010 6:35 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Nigros
Akvarista



Registrovan: 28 Feb 2010
Poruke: 1214
Lokacija: Novi Sad/Indjija

PorukaPoslao: Sub Dec 25, 2010 8:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zenke su deblje od muzijaka. Ima malo podataka o njihovom mrestu, ne znam da li ih je iko kod nas mrestio. Ljudi izbegavaju ovu ribu jer raste preko 20 cm, agresivna je prema drugim ribama i svojoj vrsti a kad poraste pocne da sisa druge ribe, npr. skalare, umesto da jede alge.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
FEK@
Akvarista



Registrovan: 23 Nov 2009
Poruke: 534
Lokacija: Niksic

PorukaPoslao: Pon Jan 03, 2011 8:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nigros ::
Zenke su deblje od muzijaka. Ima malo podataka o njihovom mrestu, ne znam da li ih je iko kod nas mrestio. Ljudi izbegavaju ovu ribu jer raste preko 20 cm, agresivna je prema drugim ribama i svojoj vrsti a kad poraste pocne da sisa druge ribe, npr. skalare, umesto da jede alge.



ISTINA ZIVA - AGResivan-sisa druge ribice i td Smile
...Very Happy a meni su iskakali iz vode...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Riccolo
Akvarista



Registrovan: 04 Nov 2010
Poruke: 22
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Jan 16, 2011 9:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A recimo kod mog drugara je bio miran ko bubica, jeo mu iz ruke, haos...Moze da se ubode i super primerak zavisi... Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Ned Jan 16, 2011 9:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

FEK@ ::
Nigros ::
Zenke su deblje od muzijaka. Ima malo podataka o njihovom mrestu, ne znam da li ih je iko kod nas mrestio. Ljudi izbegavaju ovu ribu jer raste preko 20 cm, agresivna je prema drugim ribama i svojoj vrsti a kad poraste pocne da sisa druge ribe, npr. skalare, umesto da jede alge.



ISTINA ZIVA - AGResivan-sisa druge ribice i td Smile
...Very Happy a meni su iskakali iz vode...


A sto su jadnici iskakali ???
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Amonijer 16-17cm, moze zamena Zivadin Arhiva Malih Oglasa 0 Uto Dec 18, 2018 11:38 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Plati mužjaci, velifera i amonijer nesha barajevac Arhiva Malih Oglasa 0 Pet Jun 05, 2015 9:56 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Amonijer terorista vlada_va Ribe 13 Čet Apr 02, 2015 10:18 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Amonijer - greskom :( fender Ribe 1 Sub Maj 18, 2013 4:22 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Algari (Ancitrus, Amonijer, Lisica ..... ivicab Arhiva Malih Oglasa 0 Sub Mar 09, 2013 11:40 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License