Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Podmladak Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
el_stupido
Akvarista



Registrovan: 05 Maj 2010
Poruke: 238
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Uto Jan 18, 2011 6:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

evo i 2 generacije mojih koralnih platika, jedne su 2 dana stare, a druge 15-20 dana
Image


Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN MessengerICQ broj
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Jan 18, 2011 6:50 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

mezzano
Akvarista



Registrovan: 28 Nov 2010
Poruke: 178
Lokacija: Leskovac (Pertate)

PorukaPoslao: Čet Jan 20, 2011 2:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lepe platike. Čime ih hraniš El_stupido? Ja imam gupike stare 10ak dana, ali su minijaturne u odnosu na ove tvoje starije platike. Ne verujem da će dostići tu veličinu za 5-10 dana. Jel to platike brže rastu ili je, ipak, do ishrane ili možda još nečeg?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
joker
Akvarista



Registrovan: 16 Nov 2010
Poruke: 55
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Jan 20, 2011 3:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

To sto su njegove platike vece od tvojih gupika, mislim da je zasluga fotografa Smile

p.s. Sto kaze u onom vicu, To ti je samo od p.... varka (opticka varka)
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
el_stupido
Akvarista



Registrovan: 05 Maj 2010
Poruke: 238
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Čet Jan 20, 2011 6:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nema opticke varke, stvarno rastu lepo, hranim ih artemiom zivom, spirulinom, povrcem i nekom micro proteinskom hranom
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN MessengerICQ broj
tomislav85
Akvarista



Registrovan: 11 Jan 2011
Poruke: 80
Lokacija: PETROVAC NA MLAVI

PorukaPoslao: Sub Jan 22, 2011 10:58 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image

Aparat mi malo losiji pa nisam mogao bolje da slikam inace ih ima 14 komada,svezi jutros se okotila gupi
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
yasnav2
Akvarista



Registrovan: 24 Jun 2010
Poruke: 181
Lokacija: Beograd,Kanarevo i jos neka brda.

PorukaPoslao: Sub Jan 22, 2011 1:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam jutros postala ponosna "majka "12 malih carleusa.E sad , s obzirom na prenaseljenost glavnog akvarijuma, da li ima sanse da par dana zive u mrestilistu,ili da smisljam neku bolju varijantu?
Malo sam u guzvi sa prostorom za jos jedan akvarijum, a u mresnom akvarijumu vec imam malce carleusa ali su oko mesec dana stari i bojim se da bi pojeli ove male.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
el_stupido
Akvarista



Registrovan: 05 Maj 2010
Poruke: 238
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sub Jan 22, 2011 1:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ostavi ih u mrestilici, a mrestilicu prebaci kod tih drugih malaca, kad malo porastu pusti ih sa ostalima
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN MessengerICQ broj
nasdvoje
Akvarista



Registrovan: 18 Okt 2010
Poruke: 230
Lokacija: Arandjelovac

PorukaPoslao: Sub Jan 22, 2011 1:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

juhuuuu cestitamo! sacekaj par dana da postanu agilniji. verovatno ih nece ni sada poklopati ali moze da se desi da ih povrede kljuckanjem...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
yasnav2
Akvarista



Registrovan: 24 Jun 2010
Poruke: 181
Lokacija: Beograd,Kanarevo i jos neka brda.

PorukaPoslao: Sub Jan 22, 2011 4:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala za cestitke Smile
Postavila sam mrestiliste u taj "mresni"akvarijum,pa cu da vidim dalje kako ce biti.Izgleda da ce biti jos sutra ili prekosutra, a bice izgleda i malih red zebre, malo je pustila "podvaljak"...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Raka
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 21 Dec 2010
Poruke: 516
Lokacija: mladenovac

PorukaPoslao: Sub Jan 22, 2011 10:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pozdrav;sacekaj makar nedelju dana paih slobodno sastavi...najbolje je uvece daih sastavis i pogasi svetla i ujtru kad upalis nece ih dirati...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
mezzano
Akvarista



Registrovan: 28 Nov 2010
Poruke: 178
Lokacija: Leskovac (Pertate)

PorukaPoslao: Ned Jan 23, 2011 5:04 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Rako, jel to važi za svu mlađ? To da je bolje ubaciti, u akvarijum sa drugim ribicama, noću?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
mezzano
Akvarista



Registrovan: 28 Nov 2010
Poruke: 178
Lokacija: Leskovac (Pertate)

PorukaPoslao: Čet Jan 27, 2011 9:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Tek okoćeni ksifoi. Ima ih 25.

Image

Image

Image

Gupike stare 10-ak dana

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stefanovic^v
Akvarista



Registrovan: 29 Okt 2010
Poruke: 1642
Lokacija: Srbija,Banja Koviljaca

PorukaPoslao: Čet Jan 27, 2011 9:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

zaboravio sam da kazem juce mi okotila gupika jos 20 komada Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
yasnav2
Akvarista



Registrovan: 24 Jun 2010
Poruke: 181
Lokacija: Beograd,Kanarevo i jos neka brda.

PorukaPoslao: Pet Jan 28, 2011 7:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Danas jos 15 malih red zebra Smile Bas sam zadovoljna.
P.S.ako nekome trebaju,nek se javi da se menjamo...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Tamara :
Banovan
Banovan



Registrovan: 08 Nov 2010
Poruke: 35
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Jan 30, 2011 5:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imam mladj gupi,plati,i jedno cigance moli medju njima ubacili mi je slucajno u ak centru...Ukupno 80ak malaca razlicite starosti,neki su stigli na Bozic,neki pre par meseci neki pre par dana...sarenilo...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka gupi podmladak na poklon AB Na poklon 2 Sre Jul 06, 2022 12:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Novi akvarijum za podmladak Fricky`88 Uradi Sam (DIY) 3 Ned Maj 24, 2015 12:16 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Podmladak boraca plavušica Razmnožavanje 13 Uto Dec 03, 2013 7:23 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Podmladak ramireza sunce Ishrana 2 Sre Apr 03, 2013 12:21 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License