Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Moje gupikice Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Feb 12, 2010 9:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Na koje mislis kad kazes ovakve?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Feb 12, 2010 9:10 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Đile
Akvarista



Registrovan: 03 Feb 2010
Poruke: 18

PorukaPoslao: Sre Feb 17, 2010 5:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pa sad se ja mnogo ne razumem,rekao sam ovakve kao sto vidim da stavljas slike,lepe, sa velikim perajima u boji itd.Imam i ja primerak tih uvoznih koje uzimam u leskovcu ali ih nema cesto .Ove tvoje koje si ostavio na forumu su bas prelepe.uzeo bih vise komada kada bih mi pomogao gde da ih nadjem.pozdrav Bojane
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Feb 17, 2010 6:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa sve su to moje ribe sto sam kacio slike i kod mene ih uvek mozes nabaviti. Kad ti bude trebalo javi mi se pa cemo se dogovoriti.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Đile
Akvarista



Registrovan: 03 Feb 2010
Poruke: 18

PorukaPoslao: Čet Feb 18, 2010 1:37 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja ti se javljam odmah sada.Ostavi mi broj telefona,to je prvo.Gde zivis ti i odakle se:u bilo kom gradu da si imam svuda po nekoga tako da to nece biti problem.Jel mozes na mom mailu da posaljes slike od gupyyyy koje su ti na prodaju,kazes mi cenu i dogovaramo se.pozzzz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Đile
Akvarista



Registrovan: 03 Feb 2010
Poruke: 18

PorukaPoslao: Čet Feb 18, 2010 1:38 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

evo ti moj mail

tamaragajic@nadlanu.com

tu salji slikice od gupi

hvala i pozdrav
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Đile
Akvarista



Registrovan: 03 Feb 2010
Poruke: 18

PorukaPoslao: Čet Feb 18, 2010 8:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

čim možeš ostavi mi sve tvoje podatke i ako možeš slikaj jos koju , kazi cenu i nema nikakav proble,pozzzz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Da li su moje ribice skotne, pomoc (g... Likan Početak u akvaristici 11 Pet Sep 13, 2019 8:46 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Moje bastensko jezerce Barakuda1971 Vrtna Jezerca 0 Čet Jul 11, 2019 3:59 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Panj iz moje postavke HORUS Arhiva Malih Oglasa 0 Pet Dec 14, 2018 12:31 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Moje jezerce Loco-Serbia Vrtna Jezerca 10 Sre Nov 28, 2018 3:44 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Moje guppy sumi Guppy fun club 18 Pet Okt 13, 2017 9:28 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License