Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 ventilacija protiv kondezacije unutar haube Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
MarkoPg
Akvarista



Registrovan: 08 Jul 2010
Poruke: 226
Lokacija: Podgorica

PorukaPoslao: Čet Jan 20, 2011 11:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li to ima kod nas i koliko kosta ? ako neko zna Smile samo bio bih zahvalan da mi kaze Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Jan 20, 2011 11:38 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

fanky
Akvarista



Registrovan: 09 Dec 2010
Poruke: 116
Lokacija: Beograd - Vinca

PorukaPoslao: Čet Jan 20, 2011 11:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

napravis sam od kulera od kompjutera ako ti hauba dozvoljava rad na njoj tj. busenje rupe, imas primere ovde na forumu kako su ljudi to odradili
http://www.akvarijum.org/forum.....t1396.html
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
pazin
Akvarista



Registrovan: 13 Jul 2010
Poruke: 40
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Pet Jan 21, 2011 4:53 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

U zadnjih 2 meseca i ja imam probleme sa kondenzacijom u poklopcu akvarijuma jer mi se u ovim hladnijim danima dnevna soba preko noci ohladi padne temperatura,svetla se ugase i ujutru haos,cak je i budj pocela da mi se pojavljuje na ivicama poklopca razmisljam da stavim neku vrstu ventilacije,naj jednostavnije resenje je neki manji kuler ili cak dva kulera i to bi trebalo da resi problem,kao sto je opisao nikouro.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Pet Jan 21, 2011 9:31 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kuleri dobro dodju, mada bih vas pitao da li vi ispod haube imate poklopce ??? Mislim da ce poklopac ( lepo upasovani oko str. akvarijuma ), bolje spreciti isparenja od kulera. Meni se kuleri dobro pokazali kod hladjenja i cirkulacije vazduha pod haubom nego li na isparenju vode iz akvarijuma. Stakleni poklopac je jedino resenje .
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
krcko
VIP



Registrovan: 14 Avg 2010
Poruke: 416
Lokacija: novi beograd

PorukaPoslao: Pet Jan 21, 2011 12:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Od namene samog akvarijuma u mnogome zavisi da li postaviti stakleni poklopac.
Ako se kondenz stvara samo tokom noći, podignite haubu na neke oslonce, kao privremeno rešenje. Dva ventilatora za PC sa strane poklopca, jedan levo da uvlači vazduh, drugi desno da ga izbacuje su trajno rešenje. Pozdrav
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
MarkoPg
Akvarista



Registrovan: 08 Jul 2010
Poruke: 226
Lokacija: Podgorica

PorukaPoslao: Ned Jan 23, 2011 12:28 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ok hvala vam svima moze lock Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Pomoć oko haube Sone_bg Ostala oprema 6 Pet Mar 10, 2017 9:50 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoć i saveti oko neonske haube BlackRaven Rasveta 5 Sub Nov 19, 2016 4:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ksifo i Moli protiv zelenih algi? PlovakK Alge 3 Sub Apr 09, 2016 3:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka protiv plesna bili985 Početak u akvaristici 0 Sub Okt 24, 2015 7:12 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pravljenje LED haube dejan83 Rasveta 2 Čet Maj 14, 2015 6:56 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License