Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Sera Pond algen stop u akvarijumu Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
iva
Akvarista



Registrovan: 13 Sep 2010
Poruke: 55
Lokacija: Krusevac

PorukaPoslao: Sub Jan 22, 2011 11:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

U akvarijumu od 100 l sam ubacio easy carbo 2ml i "sera pond algen stop" 10 ml. Inace je akvarijum formiran pre 2 meseca sa 10 kuli kulija i dva torokatuma (male ribice po 3-5 cm). Danas sam zasadio bilje i podvrgao vodu ovim hemijskim sredstvima i....ribice mi umiru! Plivaju dezorjentisano i ubrzano disu, kiseonik imam u akvarijumu (rasprsivac). Gde sam pogresio??Sad
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Jan 22, 2011 11:16 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

fanky
Akvarista



Registrovan: 09 Dec 2010
Poruke: 116
Lokacija: Beograd - Vinca

PorukaPoslao: Sub Jan 22, 2011 11:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja cu da se izvinim unapred ali zar taj "sera pond algen stop" nije sredstvo za bastenska jezerca, mozda gresim. A ako si ubacivao easy carbo sto si ubicivao i ovaj drugi on ti je sasvim dovoljan ako imas alge, a za bilje si trebao npr. da sipas pro fito, ne znam sta reci mozda da promenis jedan deo vode al aj mozda jos neko ima neku pametniju ideju.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
kaplarm
Akvarista



Registrovan: 05 Jul 2010
Poruke: 769
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Sub Jan 22, 2011 11:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako si ovo sipao onda ribe verovatno od toga umiru jer ovo je sredstvo namenjeno bazenima, fontanama i slicno.
http://www.sera.de/en/products.....nstop.html
Sad je drugo zasto si to uopste sipao, ako su se pojavile alge ima i drugih resenja, koje su se alge pojavile i mogao bih sada da nabrajam jos dugo.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
fanky
Akvarista



Registrovan: 09 Dec 2010
Poruke: 116
Lokacija: Beograd - Vinca

PorukaPoslao: Ned Jan 23, 2011 12:03 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Eto nisam pogresio, ako si sipao ovo sto ti je kaplarm postavio trebao si da se raspitas a i sama slika ti govori kad pogledas bocu, prazni aq pa ispocetka, verovatno ces morati i filtere da peres
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
iva
Akvarista



Registrovan: 13 Sep 2010
Poruke: 55
Lokacija: Krusevac

PorukaPoslao: Ned Jan 23, 2011 12:09 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Promenio sam 50% vode, malo je bolja situacija, mislim da ce preziveti, pocinju da se ponasaju normalno. Da li sam sa ovim sredstvom i biljke upropastio, to nikako da procitam na netu, kako deluje na vise biljke sera "algen stop", da li neko zna?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
el_stupido
Akvarista



Registrovan: 05 Maj 2010
Poruke: 238
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Jan 23, 2011 12:42 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pa sta uradi crni ivo, menjaj vodu i kupi easy life FFM, pomocice
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN MessengerICQ broj
yasnav2
Akvarista



Registrovan: 24 Jun 2010
Poruke: 181
Lokacija: Beograd,Kanarevo i jos neka brda.

PorukaPoslao: Ned Jan 23, 2011 2:00 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

"pond" engleski "barica,jezerce".Za buduce akcije.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Dve rasvete na jednom akvarijumu? Maridza Rasveta 1 Čet Jul 20, 2023 8:51 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Rasveta u akvarijumu 80*50*45 Valerija Rasveta 5 Ned Sep 12, 2021 4:40 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Letnje vreme, 30 stepeni u akvarijumu... Nikollo Ribe 2 Čet Jun 24, 2021 9:30 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Cijanobakterija u novom akvarijumu StefanPN Alge 0 Čet Mar 25, 2021 7:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Druga vrsta puza u akvarijumu. IvanBo Ostali Stanovnici 12 Uto Nov 17, 2020 1:46 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License