Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Da li ce mladj gupike jesti kozice Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
stefanovic^v
Akvarista



Registrovan: 29 Okt 2010
Poruke: 1642
Lokacija: Srbija,Banja Koviljaca

PorukaPoslao: Sre Jan 26, 2011 8:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

dali ce ce mladj gupike od oko mesec dana i mladje.... jesti kozice?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Jan 26, 2011 8:21 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

nemanja.lazovic
Akvarista



Registrovan: 18 Dec 2010
Poruke: 123
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Sre Jan 26, 2011 8:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Cisto sumnjam da ce ih jesti... meni je kozica, ni sam ne znam kako, usla u mrestilicu i niko je nije dirao, posle nekog vremena sam je vratio u akvarijum i sve je OK! U mrestilici je mladj gupike!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
MiMa987
Akvarista



Registrovan: 02 Okt 2010
Poruke: 461
Lokacija: Leskovac/Beograd

PorukaPoslao: Sre Jan 26, 2011 8:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam isto ubacila dve kozice, kako sam ih ubacila nisam ih videla uopste jedno mesec dana. Onda se jednog dana pojavila jedna, a boja joj se promenila u crnu Smile
Nemoj da gubis nadu mozda se pojavi kad tad Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Jan 26, 2011 9:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Meni ni maticne gupike ne diraju kozice. Kod kozica je bitno da imaju na raspolaganju mahovinu jer tu vole da se zavlace a i ostale gusto zasadjene biljke su samo plus.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
stefanovic^v
Akvarista



Registrovan: 29 Okt 2010
Poruke: 1642
Lokacija: Srbija,Banja Koviljaca

PorukaPoslao: Sre Jan 26, 2011 10:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

u tom aq ima dosto i mahovine na kokosovom orahu ima i dosta plutajucih, ai dosta ih je zasadjeno.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Dusan79
Akvarista



Registrovan: 08 Nov 2010
Poruke: 148
Lokacija: Beograd-Zvezdara

PorukaPoslao: Čet Jan 27, 2011 12:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nece ih dirati sigurno! Mnogo agresivnije ribe ,kao sto su tetrice, kod mene nikada nisu pipnule ni jednu kozicu. Jedino kada ih nebi hranio jedno nedelju dana mozda bi pocele da ih jure, a da li bi ih uhvatile ... ne verujem. Very Happy

Sve u svemu nemoj da brines!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
CTale
Akvarista



Registrovan: 28 Jul 2010
Poruke: 481
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Jan 27, 2011 12:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kozice su ranjive na presvlačenju. Dve su mi tako stradale od matičnih guppy ženki. Samo sam video roze meso kako brzo nestaje u ustima guppy.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jongi
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 31 Avg 2010
Poruke: 293
Lokacija: Beograd-NBG

PorukaPoslao: Čet Jan 27, 2011 5:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam isto imao lose iskustvo sa malim gupikama i kozicama.Male gupike moras cesce hraniti sto remeti parametre vode,a to ne odgovara kozicama.Meni su male gupike otimale hranu kozicama iz usta,pokusavale su da otmu jajasca zenkama kozica.Preporucujem odvojeni aq za optimalan uzgoj kozica.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Tražim Kvalitetne Gupike Weiss Tražnja 0 Sub Maj 27, 2023 8:15 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gupike bolest Dragutin96 Bolest 0 Pon Apr 24, 2023 11:07 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potrebne Red rili kozice Zivadin Tražnja 0 Pon Jan 23, 2023 10:23 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka kozice gotika Tražnja 4 Ned Nov 27, 2022 12:04 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sakura kozice m.vlacina Ponuda 1 Čet Sep 22, 2022 3:01 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License