Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Zebrice mrest Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Miroslav95
Akvarista



Registrovan: 09 Mar 2010
Poruke: 943
Lokacija: Kikinda

PorukaPoslao: Sub Jan 29, 2011 10:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li mogu da stavim mrezicu za mrest zebrica kockice su velicine 1*1mm,da li ce tuda ikra proci?

Pozdrav
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Jan 29, 2011 10:12 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Jan 30, 2011 8:03 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mislim da je to suvise sitno. Bolje je da su te kockice kako ih ti zoves malo vece jer ce vise ikre propasti a ovako je moguce da se da slabo sta propadne.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
deak
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2010
Poruke: 1533
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Ned Jan 30, 2011 12:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kod svake ikrasice se koristi mrezica od 5x5mm velicine i tu sve ikre propadnu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Miroslav95
Akvarista



Registrovan: 09 Mar 2010
Poruke: 943
Lokacija: Kikinda

PorukaPoslao: Ned Jan 30, 2011 12:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ok,hvala.... Wink

Pozdrav
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
joca93knj
Akvarista



Registrovan: 19 Mar 2010
Poruke: 770
Lokacija: Knjazevac

PorukaPoslao: Ned Jan 30, 2011 5:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pa uzmes onu mrezicu za fasadu...msm da je ona idealna...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
vlada71
Akvarista



Registrovan: 03 Jan 2011
Poruke: 363
Lokacija: Krusevac

PorukaPoslao: Ned Jan 30, 2011 8:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nije da je idealna nego je extra.Za sada nema bolje,doduse nije los ni djak od krompira,ako slucajno nemas mrezicu za fasadu.Pozz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Miroslav95
Akvarista



Registrovan: 09 Mar 2010
Poruke: 943
Lokacija: Kikinda

PorukaPoslao: Ned Jan 30, 2011 8:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sutra idem da kupim tu cuvenu mrezicu za fasadu...

Pozdrav
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Miroslav95
Akvarista



Registrovan: 09 Mar 2010
Poruke: 943
Lokacija: Kikinda

PorukaPoslao: Sub Feb 05, 2011 10:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Na svu srecu i moje neznalost jutros mi se izmreste zebrice i tek sad saznam da su se mrestile,moje pitanje je dali ce svetlo ostetiti ikru i dali da ga gasim nocu!?

Temperatura je 24C dali je to dobra temperatura!?

Hvala unapred Wink

Pozdrav
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Raka
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 21 Dec 2010
Poruke: 516
Lokacija: mladenovac

PorukaPoslao: Sub Feb 05, 2011 10:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pozdrav;najbolja je mrezica za fasadu a moras daje zategnes sa staklom da napravis ram jer moras da podignes od dna poda mozdaod3-5cm na te resetke se svi ikrasi mreste evo slike sajapankama tako se svi mreste ikrasi...
Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
el_stupido
Akvarista



Registrovan: 05 Maj 2010
Poruke: 238
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sub Feb 05, 2011 10:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

bilo bi dobro da podignes temperaturu na 26-28, zamracis akvarijum, ubacis rasprsivac dok se ne izlegu i ako imas nesto protiv plesni da ubacis
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN MessengerICQ broj
Miroslav95
Akvarista



Registrovan: 09 Mar 2010
Poruke: 943
Lokacija: Kikinda

PorukaPoslao: Sub Feb 05, 2011 10:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dali mora da se zamraci akvarijum?

Imam protiv plesni,ubacicu Wink

Pozdrav
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
el_stupido
Akvarista



Registrovan: 05 Maj 2010
Poruke: 238
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sub Feb 05, 2011 11:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

zamraci, nece odmoci, 2-3 dana samo dok se ne izlegu i obavezno rasprsivac sa sto sitnijim mehurima, kad se izlegu normalno svetlo, smanjiti rasprsivac na neki minimum, spustiti temperaturu na 25-26 postepeno i hraniti 3-4 puta dnevno
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN MessengerICQ broj
Miroslav95
Akvarista



Registrovan: 09 Mar 2010
Poruke: 943
Lokacija: Kikinda

PorukaPoslao: Sub Feb 05, 2011 11:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ali nemogu da ga potpuno zamracim,mogu samo malo da svetlo netuce direktno u akvarijum nego da bude mrecnije malo..........

Hvala el_stupido Wink

Pozdrav
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Nigros
Akvarista



Registrovan: 28 Feb 2010
Poruke: 1214
Lokacija: Novi Sad/Indjija

PorukaPoslao: Sre Feb 09, 2011 12:54 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa stavis neki karton preko akvarijuma i oko stranica...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Sre Feb 09, 2011 10:29 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Najoblje je za mrest po meni da akvarijum u kome su maticne ribe obasja prvo jutarnje svetlo sunce, promena vode i siguran je mrest.Na jednu zenku dva do tri muzjaka. Ja sam koristio mrezicu za zastitu od komaraca i bez problema ikra propada kroz nju.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Obicne zebrice Slepi_Putnik Tražnja 0 Pet Dec 30, 2022 1:39 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mrest black moly Ivana Brkovic Razmnožavanje 3 Čet Nov 25, 2021 1:44 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka kolor zebrice gotika Na poklon 3 Uto Jun 22, 2021 7:15 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mrest trihogastera, mrest skalara angelfishinheaven Razmnožavanje 0 Ned Jan 31, 2021 3:11 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Skalar florida i zlatni skalar? Povol... angelfishinheaven Ribe 12 Pet Jan 29, 2021 11:25 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License