Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 prelivni filter Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
patus
Akvarista



Registrovan: 18 Jan 2011
Poruke: 203
Lokacija: jajinci-beograd

PorukaPoslao: Ned Jan 30, 2011 1:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

imam aq od 40l,i u njemu filter pumpu za 150l-ski aq.funkcionise super,ali sam cuo da je spoljni iliti prelivni filter bolji,jer skuplja vise necistoce od mog,sta mi je ciniti?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Jan 30, 2011 1:58 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

bojan86
Akvarista



Registrovan: 02 Jan 2011
Poruke: 743
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Jan 30, 2011 2:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako imaš prostora i finansija, lepo odradi sebi spoljni filter. Ima mnogo prednosti, od kojih su bolja filtracija i estetski je lepše, jer u akvarijumu ti ostaju samo ribice i njihovo okruženje, a to je ono čemu svi težimo. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
patus
Akvarista



Registrovan: 18 Jan 2011
Poruke: 203
Lokacija: jajinci-beograd

PorukaPoslao: Ned Jan 30, 2011 2:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ok.imam nameru da nabavim aq od 120l.mogu li da ovaj od 40l koristim kao mretiliste i prelivni filter ? normalno,uz malo prerade.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Milosbgd
Akvarista



Registrovan: 18 Nov 2010
Poruke: 419
Lokacija: Beograd-Brace Jerkovic

PorukaPoslao: Ned Jan 30, 2011 2:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pa kao mrestiliste mozes da koristis taj ak od 40l. Ali kao filter ..... Moada bi i modao da posluzi moze neka slika i dimenzije istog?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
patus
Akvarista



Registrovan: 18 Jan 2011
Poruke: 203
Lokacija: jajinci-beograd

PorukaPoslao: Ned Jan 30, 2011 3:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

velicina je 40x35x30(d x v x s)
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Milosbgd
Akvarista



Registrovan: 18 Nov 2010
Poruke: 419
Lokacija: Beograd-Brace Jerkovic

PorukaPoslao: Ned Jan 30, 2011 3:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pa moze da posluzi kao filter samo napravi 3 pregrade i to je to. jel te jos nesto zanima pored ovog?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
patus
Akvarista



Registrovan: 18 Jan 2011
Poruke: 203
Lokacija: jajinci-beograd

PorukaPoslao: Ned Jan 30, 2011 4:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ok.posto mi je puna glava,tzv. znalaca, oko mene, trebao mi je savet jer bi sve varijante vezao u kolo,tj filter bi bio izmedju veceg aq od 120l i te pregrade gde bi bila mrestilica,pa bi filter cistio necistoce iz oba korisna dela ,a ujedno bih sve instalirao u filter).nadam se da mi ideja nije losa??!!!???
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Milosbgd
Akvarista



Registrovan: 18 Nov 2010
Poruke: 419
Lokacija: Beograd-Brace Jerkovic

PorukaPoslao: Ned Jan 30, 2011 4:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako uspes to da izvedes bice dobro. nista te nekosta da probas.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
patus
Akvarista



Registrovan: 18 Jan 2011
Poruke: 203
Lokacija: jajinci-beograd

PorukaPoslao: Ned Jan 30, 2011 5:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hvala druze.nadam se da cu uspeti da izbacim neku slicicu kada to sredim.a,posto si u jerkovicu,verovatno znas vec nekoga tu u kraju ko prodaje ribice,posto ce mi trebati dopuna za gupi i black moly,pa ,ono,preporuka.imao sam 10 gupija i sve muski osim jedne dame,necuveno!

i,da! da li je dovoljna stedljiva od 20w za akvarijum od 120 l?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Milosbgd
Akvarista



Registrovan: 18 Nov 2010
Poruke: 419
Lokacija: Beograd-Brace Jerkovic

PorukaPoslao: Ned Jan 30, 2011 5:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pa to opet zavisi od podloge, izbora biljaka i eventualno dodavanja makro , mikro elemenata i co2,... Mnogo stabki ima jos.imas pp
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Sunjer za filter Aleksandar193 Filteri i pumpe 5 Ned Jun 25, 2023 7:30 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Vazdusna pumpa za sundjer filter Milivoje Lampa Filteri i pumpe 6 Čet Nov 24, 2022 2:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka unutrasnji ili spoljni filter ? ljiki Filteri i pumpe 7 Sub Nov 19, 2022 11:26 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kanister filter od cevi fi 110 Milivoje Lampa Uradi Sam (DIY) 21 Sre Jun 01, 2022 10:51 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sundjer filter ili unutrasnji filter ... Milivoje Lampa Filteri i pumpe 6 Ned Mar 20, 2022 9:48 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License