Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Hrana za male ancistruse Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
chicaan
Akvarista



Registrovan: 30 Maj 2010
Poruke: 400
Lokacija: Zemun, BGD

PorukaPoslao: Čet Jan 20, 2011 10:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Odličan je snimak ali je muzika još jača Wink Mislim, RATM...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Jan 20, 2011 10:21 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

bojan86
Akvarista



Registrovan: 02 Jan 2011
Poruke: 743
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Jan 30, 2011 5:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Iskoristiću ovu temu. Smile

Imam tri mlada ancistrusa već nedelju dana. Do sad si izlizali svo staklo i kamenje i danas sam im kupio Sera Wels-Chips hranu. Kao neke tebletice koje odmah padnu na dno i oni je pronađu i zalepe se na nju i žderu je. E sad, imam problem što mi dva black molly-ja navale na te tabletice i skidaju ancistruse sa njih. Pa se sad razmišljam koju taktiku da primenim. Ako neko ima neki savet... Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Jan 30, 2011 5:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Primeni taktiku 2-3 tablete odjednom... Smile
Ili istovremeno hrani i nekom plutajucom hranom.
Mada, ima valjda tu za sve dovoljno, ne znam kako bi oducio moli od te hrane ako im se svidja.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
bojan86
Akvarista



Registrovan: 02 Jan 2011
Poruke: 743
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Jan 30, 2011 6:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Plašim se da će to biti previše, preješće se.
Videću da polomim tu tableticu i bacim je tamo gde mi obično čuče ancistrusi, a molije ću da hranim. Mada danas su jeili i svoju hranu pa sišli dole po talblete i sad su se izgleda preždrali pa su malo sporiji Rolling Eyes
Al' bar su ancistrusi ždrali nešto konkretno, pošto su akvarijum očistili. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
mejson
Akvarista



Registrovan: 29 Apr 2011
Poruke: 75
Lokacija: kursumlija

PorukaPoslao: Pet Maj 06, 2011 6:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja nakacim koji kolut krastavca i zelenu salatu na deciju viljuskicu...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Drazen
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2011
Poruke: 187
Lokacija: Sarajevo

PorukaPoslao: Ned Jan 27, 2013 11:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da se nadovezem na temu. Meni su se izmrijestili. Interesuje me dal treba odvojiti zenku? Isto tako nakon kojeg perioda se sklanja spilja u kojoj je mrijest obavljen? Mozda su glupa pitanja ali zelim da mi mrijest sto je moguce vise uspije. Hvala na razumijevanju.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
Drazen
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2011
Poruke: 187
Lokacija: Sarajevo

PorukaPoslao: Pon Jan 28, 2013 12:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Iko išta?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
gocha
Akvarista



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 609
Lokacija: Trstenik

PorukaPoslao: Pon Jan 28, 2013 12:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Drazen,muzijak istera zenku posle mresta iz spilje,drugo nemas potrebe za sklanjanje kad dodje vreme muzijak(otac) ce ih pustiti da izadju.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Betta splendens (SFF)




Registrovan: 06 Apr 2018
Poruke: 2

PorukaPoslao: Ned Jun 03, 2018 2:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kuvane tikvice i krastavci
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Poklanjam zute/crne/mix mollike i xif... Dukisef Na poklon 0 Čet Nov 16, 2023 11:22 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Poklanjam zute/crne/mix mollike i crn... Dukisef Na poklon 1 Ned Feb 05, 2023 11:30 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koja je hrana? Uros Kg Ishrana 2 Ned Maj 16, 2021 6:31 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Hrana za ribe - SERA KOI Professional Gangster Ponuda 0 Ned Nov 15, 2020 10:16 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Hrana koja nije original Hulk Ishrana 11 Uto Jul 07, 2020 6:54 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License