Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Koje ljubimce imate ? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
MiMa987
Akvarista



Registrovan: 02 Okt 2010
Poruke: 461
Lokacija: Leskovac/Beograd

PorukaPoslao: Sre Jan 05, 2011 9:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jao Lucy zavidim ti na ovolikim zivotinjama :DDD
Super su Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Jan 05, 2011 9:46 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

soulman
Akvarista



Registrovan: 26 Maj 2010
Poruke: 278
Lokacija: Loznica

PorukaPoslao: Sre Jan 05, 2011 10:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

He he drugarice pa za tebe je i Vuk Bojović mala beba...

Svaka čast!!! Ljubitelji životinja su uglavnom ljudi velikog srca!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nemanjask
Urednik
Urednik



Registrovan: 29 Nov 2010
Poruke: 2451
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Jan 05, 2011 10:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

E sad, kada bi vam rekao, ne bi mi verovali!! Pa da počnem, 3 Nemačke doge, 1 Ši cu, 2 patuljasta šnaucera (štenci), 1 epanjel breton ženka, mačor Toza (domestica vulgaris ili gonič miševa) i naravno akvarijum 250L sa sve stanovnicima!! (mogu azil da otvorim komotno!!!)
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Lucy
Akvarista



Registrovan: 19 Dec 2010
Poruke: 43
Lokacija: Ram,Veliko Gradiste

PorukaPoslao: Sre Jan 05, 2011 10:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala,hvala,nije to nista,preko leta drzim i zmije...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
soulman
Akvarista



Registrovan: 26 Maj 2010
Poruke: 278
Lokacija: Loznica

PorukaPoslao: Sre Jan 05, 2011 10:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

E za njih ti uopšte ne zavidim.... Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Lucy
Akvarista



Registrovan: 19 Dec 2010
Poruke: 43
Lokacija: Ram,Veliko Gradiste

PorukaPoslao: Sre Jan 05, 2011 10:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Postavicu kasnije i slike akvarijuma samo malo da ih sredim...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
tami95full
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 01 Dec 2010
Poruke: 8
Lokacija: Beograd,Zvezdara

PorukaPoslao: Sre Jan 05, 2011 11:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

3 nemacke dogeeeee !!!! RESPECT !!!!! obozavam ih....moja prijateljica Tara je nakon 10 godina zajednickog zivota umrla..prelepa zenkica...... i zato obozavam nemace dogee...aaa....veeeliki pozdrav!!!!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
dejasoko
Akvarista



Registrovan: 04 Avg 2009
Poruke: 343
Lokacija: Krusevac

PorukaPoslao: Uto Jan 11, 2011 11:51 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja imam psa ( Avlijaner Very Happy ) Nasao ga je moj otac na uluci. ima 4 godine i imam naravno ribice, kozice....
Image
Zove se Gile, a iz miloste Gisa Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Andrej
Akvarista



Registrovan: 11 Dec 2010
Poruke: 134
Lokacija: Banja Luka (Republika Srpska)

PorukaPoslao: Uto Jan 11, 2011 5:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

2 mačke
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Aurum
Akvarista



Registrovan: 20 Dec 2010
Poruke: 48
Lokacija: Beograd, Voždovac

PorukaPoslao: Uto Jan 11, 2011 6:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

2 mačke, psa, kornjaču i za sada samo plekostomusa jer popravljam akvarijum (poludeo sam zbog njega)!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nemanjask
Urednik
Urednik



Registrovan: 29 Nov 2010
Poruke: 2451
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Jan 18, 2011 1:20 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

dejasoko! Zavidim ti na avlijaneru, veruj mi! pored svih ovih "pedigriranih" ipak je pas samo pas!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
cstefan9
Akvarista



Registrovan: 27 Jan 2011
Poruke: 60
Lokacija: boljevac

PorukaPoslao: Pet Jan 28, 2011 11:49 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imam jednog papagaja tigricu....ali cuvao sam dosta toga:
hrcka,morsko prase,zeceve,golubove...itd...Very Happy Very Happyi naravno cuvam ribice...Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vlada71
Akvarista



Registrovan: 03 Jan 2011
Poruke: 363
Lokacija: Krusevac

PorukaPoslao: Pet Jan 28, 2011 3:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mi imamo dva lovacka psa rase nema. kratko. pticari.Imamo i jednog Koju kornjacu (Kaliforniska crvenouha),star je 7god i duzine je preko 25 cm.,a jede sve od voca do mesa ali govedjeg. I naravno aq od 330 l.Pozz.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
neca
Akvarista



Registrovan: 02 Dec 2010
Poruke: 287
Lokacija: BEOGRAD

PorukaPoslao: Pet Jan 28, 2011 3:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja imam ribice,palicnjake,milipedu od proleca uzimam i africke puzewe za neki dan:-)))))
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Andrej
Akvarista



Registrovan: 11 Dec 2010
Poruke: 134
Lokacija: Banja Luka (Republika Srpska)

PorukaPoslao: Pon Jan 31, 2011 5:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

sad sam dobio za rodjendan kornjacu
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Biljke koje mogu da se gaje bez co2 Milivoje Lampa Biljke 4 Sre Mar 16, 2022 1:42 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koje zaštitne rukavice koristiti - ak... Peku Razno 4 Uto Apr 21, 2020 11:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Akvarijum 200l koje ribice mogu da drzim Uros1999 Ribe 6 Uto Jan 29, 2019 10:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koje osvetlenje led ili obicne neonke scorpion Rasveta 1 Uto Sep 11, 2018 11:12 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koje biljke trpe jako strujanje vode? PAN Biljke 5 Pet Jun 22, 2018 10:39 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License