Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Perlon vata Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
gocha
Akvarista



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 609
Lokacija: Trstenik

PorukaPoslao: Sre Feb 09, 2011 1:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

E ovako posto sam juce bio u do p.sopa i kupio perlon vatu,i video da je on ima ogromno parce i od toga sece i prodaje ,mene zanima jel neko zna gde ima da se kupi ova vata na vece posto je ja i moji bukvalno jedemo... ?!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Feb 09, 2011 1:21 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

aca77
Akvarista



Registrovan: 05 Nov 2009
Poruke: 255

PorukaPoslao: Sre Feb 09, 2011 1:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Perlon vatu ćeš jeftino nabaviti tako što ćeš na buvljaku kupiti jastuk. Oni su punjeni perlon vatom.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gocha
Akvarista



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 609
Lokacija: Trstenik

PorukaPoslao: Sre Feb 09, 2011 1:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hehehehe,ozbiljno,e umro bih a nebi znao.... Very Happy
Pa koliko kosta jastu,ne znam da li bas ovu kupuju jastuke pa vade.... ?!
hahahaaha....
pozdrav.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Feb 09, 2011 6:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

U prodavnicama materijala za sivenje, drze je pod razlicitim imenima, sinteticka vata, lio vata, konflin,... 1kg je par stotina dinara, ne secam se tacno, mozda oko 400.
A 1kg toga ja neverovatna kolicina... Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gocha
Akvarista



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 609
Lokacija: Trstenik

PorukaPoslao: Sre Feb 09, 2011 6:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ok,vec sutra idem da gledam....
Hvala puno...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
bojan86
Akvarista



Registrovan: 02 Jan 2011
Poruke: 743
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Feb 09, 2011 6:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

E kad smo već ko teme perlon vate. Smile

Kupio sam pakovanje vate (Juwel aquarium) i planiram da je ubacim u hang on filter. Samo me zanima da li nju da stavim kao 1. filter, pre plastične rešetke i sunđera, kao poslednji filter, posle rešetke i sunđera ili negde između.
Po nekoj mojoj logici, trebalo bi da ide na kraju, jer je nagušći filter, al' vidim da u mnogim primerima se stavlja kao 1. sloj koji dolazi u kontakt sa prljavom vodom. Rolling Eyes
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gocha
Akvarista



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 609
Lokacija: Trstenik

PorukaPoslao: Sre Feb 09, 2011 6:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa ti sudjeri sluze kao i za biolosku siltraciju,tako da ide pre...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
aca77
Akvarista



Registrovan: 05 Nov 2009
Poruke: 255

PorukaPoslao: Sre Feb 09, 2011 11:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jastuk na buvljaku dođe onaj veći 400 dindži, a oni manji 300. AKo uzmeš na više onda ti puste cenu, pa izvoli u šoping.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Strahinja025
Akvarista



Registrovan: 17 Dec 2016
Poruke: 130
Lokacija: Apatin

PorukaPoslao: Ned Feb 12, 2017 2:12 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jedno pitanje za perlon vatu posto planiram da kupim vecu kolicinu. Vidim prodavci imaju raznih gramaza od 100-400g. Predostavljam da to kazuje gustinu same perlon vate, e sad koja je pogodna za akvaristiku?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mark
Akvarista



Registrovan: 09 Dec 2015
Poruke: 259

PorukaPoslao: Ned Feb 12, 2017 2:42 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Druze ako je gramaza u pitanju, sama rec ti kaze gramaza tj kolicina.. Obzirom da se vata koristi za mehanicku svi koriste koflin jer za ista pare dobijes vecu kolicinu. Dok sundjer gledas da je sto porozniji zbog bioloske filtracije.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Sava
Akvarista



Registrovan: 23 Jan 2017
Poruke: 11
Lokacija: Sabac

PorukaPoslao: Ned Feb 12, 2017 3:26 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozovite ovu firmu u Sapcu http://www.nenateks.com/ kolega je otisao licno kod njih i kupio 1kg perlon za 70din Very Happy On tamo poznaje neke ljude pa je dobio, pa mozete da pozovete i vidite... Ne kosta nista pitati Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Strahinja025
Akvarista



Registrovan: 17 Dec 2016
Poruke: 130
Lokacija: Apatin

PorukaPoslao: Ned Feb 12, 2017 11:52 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da ali ne vidim nigde na sajtu da bas prodaju Koflin.

Nasao sam na par mesta pa cu u ponedeljak zvati da vidim.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Ludimir
Akvarista



Registrovan: 20 Sep 2015
Poruke: 86
Lokacija: Subotica

PorukaPoslao: Ned Feb 12, 2017 12:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Čisto da ti dočaram količinu od oko 800 gr koji su kod mene u Subotici u prodavnici tekstila koštali 400 din.
Za moje akvarijume ovo je otprilike 10-o mesečna potrošnja. Mislim da je mnogo isplatljivije nego kupovati neku firmiranu poput Sere isl.

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Sava
Akvarista



Registrovan: 23 Jan 2017
Poruke: 11
Lokacija: Sabac

PorukaPoslao: Ned Feb 12, 2017 2:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kazem ti nema na sajtu, ali kolega otisao licno kod njih, i dali mu perlon vatu. E sad mozda posto on poznaje neke ljude tamo, treba nazvati i pitati.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Serene Sky
Akvarista



Registrovan: 13 Nov 2013
Poruke: 790
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Ned Feb 12, 2017 3:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Na guugle kucaš Koflin. Meni u magacin stižu poveće rolne. Cool
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Perlon vata Rasha Arhiva Malih Oglasa 5 Čet Dec 13, 2018 7:52 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Perlon vata Rasha Ostala oprema 13 Ned Dec 02, 2018 8:46 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pengasius vata Drazen Bolest 11 Pon Jan 16, 2012 11:18 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License