Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 nedoumica sa hrastom Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
coyote 77
Akvarista



Registrovan: 30 Dec 2009
Poruke: 60
Lokacija: Senta

PorukaPoslao: Sub Mar 06, 2010 3:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

treba mi pomoc, posto tek odnedavno imam hrast imam i jedno pitanje. jer se on sadi ili vezuje ( kao npr anubia ) ? dok pluta po povrsini razvija i list i korenje, cim ga zasadim on propadne. podloga je pesak, hvala unapred
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Mar 06, 2010 3:32 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

brzi
Akvarista



Registrovan: 19 Dec 2009
Poruke: 446
Lokacija: Resnik BGD

PorukaPoslao: Sub Mar 06, 2010 3:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Neznam ja ga imam kod mene bas lepo raste podloga kvarcni pesak hemija co2 moze da se zasadi a moze i da pluta svejedno je koja je litraza akvarijuma???
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
coyote 77
Akvarista



Registrovan: 30 Dec 2009
Poruke: 60
Lokacija: Senta

PorukaPoslao: Sub Mar 06, 2010 4:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

cca 500 lit
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sub Mar 06, 2010 5:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako mislis na diformis on se ne vezuje vec sadi. Mozda mu ne prija pesak kao podloga.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Nedoumica oko rasvete 50 lit. duta Početak u akvaristici 2 Sub Maj 08, 2021 9:43 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Veći akvarijum, gomila nedoumica DejanM1980 Početak u akvaristici 31 Čet Mar 08, 2018 9:34 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Nedoumica oko filtera VusaBEJBE Filteri i pumpe 14 Uto Feb 24, 2015 9:09 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka par nedoumica Igor1980 Početak u akvaristici 43 Pet Feb 20, 2015 11:05 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Nedoumica ExtraY Ribe 1 Uto Jan 27, 2015 11:30 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License