Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Pozadina od stiropora Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
bobitina
Akvarista



Registrovan: 30 Jan 2011
Poruke: 162
Lokacija: Pirot

PorukaPoslao: Sre Feb 09, 2011 2:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Poceo sam da pravim pozadinu, stiropor je 5-ica. Sastoji so iz dva dela koje sam zalepio silikonom "Ceresit flextec 101" , valjda je dobar jer sam ga platio boga. Trenutno se zalepljeni delovi suse. Recite mi koliko trebam da cekam da se to osusi. Za farbanje sam uzeo "Ekokryl" rekli su mi da je akrilna, da li je ona dobra?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Feb 09, 2011 2:12 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

skip
Akvarista



Registrovan: 07 Nov 2010
Poruke: 356
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Sre Feb 09, 2011 3:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Silikon se susi 24h, posle toga je sigurno suv....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
bobitina
Akvarista



Registrovan: 30 Jan 2011
Poruke: 162
Lokacija: Pirot

PorukaPoslao: Sre Feb 09, 2011 3:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala, nego da li znas nesto o ovim bojama? da ne zeznem nesto, pocrkace mi ribice
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gocha
Akvarista



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 609
Lokacija: Trstenik

PorukaPoslao: Sre Feb 09, 2011 3:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Cekaj ipak 2 dana jer neces nista da dobijes za 1 dan,iako znam da zeljno ocekujes da postavis... srecno...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
bobitina
Akvarista



Registrovan: 30 Jan 2011
Poruke: 162
Lokacija: Pirot

PorukaPoslao: Sre Feb 09, 2011 3:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala... cekacu
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
skip
Akvarista



Registrovan: 07 Nov 2010
Poruke: 356
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Sre Feb 09, 2011 3:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

O tim bojama neznam nista raspitaj se malo nikada nisam radio sa tim bojama radio sam sa bojam za beton i fug masom....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vlada71
Akvarista



Registrovan: 03 Jan 2011
Poruke: 363
Lokacija: Krusevac

PorukaPoslao: Sre Feb 09, 2011 6:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Vodi racuna o tim bojama.Dobro se raspitaj kod prodavca pre nego kupis.Cio sam da postoji farba na bazi vode.Ja mislim da takvu farbu mozes da koristis.Iako nisam ljubiter takve pozadine,kada zavrsis postavi neku slicicu.Pozz.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Go$aV
Akvarista



Registrovan: 07 Feb 2011
Poruke: 20

PorukaPoslao: Sre Feb 09, 2011 8:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Meni su rekli neki koji su vec radili sa tim bojama da nisu stetne za ribice. Raspitao sam se i kod prodavaca koji su mi rekli da akrilne boje ne stete ribicama i da su rastvorljive u vodi. Inace kad se osuse, djeluju kao da je tanak sloj plastike na stiroporu. Evo stijene koju sam ja uradio prije dva dana...

http://www.akvarijum.org/forum.....741_01.jpg

http://www.akvarijum.org/forum.....92_002.jpg

http://www.akvarijum.org/forum.....494_03.jpg
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vlada71
Akvarista



Registrovan: 03 Jan 2011
Poruke: 363
Lokacija: Krusevac

PorukaPoslao: Sre Feb 09, 2011 8:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da da vec sam je video,super je.Pozz.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sini82bla
Akvarista



Registrovan: 23 Dec 2010
Poruke: 91
Lokacija: BEOGRAD M.M.LUG

PorukaPoslao: Sre Feb 09, 2011 8:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

daj neki tacan naziv tih boja...ja planiram da uradim nesto slicno za svoj ak 100x50...akrilna boja na vodenoj bazi...kapiram da je ta....i ako mozes da kazes cemu za militrazu koju si platio
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Go$aV
Akvarista



Registrovan: 07 Feb 2011
Poruke: 20

PorukaPoslao: Sre Feb 09, 2011 9:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala Vlado.
Ovo na slici je boja koju sam ja koristio.

http://www.jub.si/jub_katalog/......0.65l.jpg

Pise da se koristi za farbanje djecijih igracaka, vjerovatno jer nije stetna uopste. Inace nema mirisa... Ja sam je u Podgorici platio 1 litar 6.5 eura + toniranje kasnije, kad mi je ostalo pola kantice odnio sam je i ubacili su mi toner crni, koji sam dodatno platio 1.5 euro.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sini82bla
Akvarista



Registrovan: 23 Dec 2010
Poruke: 91
Lokacija: BEOGRAD M.M.LUG

PorukaPoslao: Čet Feb 10, 2011 1:03 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pa extra...nije ni skupo....hvala ti na odg
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Crna pozadina za aq manastiriste Uradi Sam (DIY) 7 Sre Okt 03, 2018 6:19 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka pozadina - zadnje staklo na morskom ticma Morska Akvaristika 3 Pon Mar 12, 2018 9:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ugradnja BackToNature 3d pozadina u a... AkvarijumCentar Akvarijum Centar 0 Ned Maj 22, 2016 6:35 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka 3d pozadina letnjikovac Arhiva Malih Oglasa 0 Pon Mar 21, 2016 2:40 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Treba mi pozadina PlovakK Arhiva Malih Oglasa 0 Uto Mar 08, 2016 8:10 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License