Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Hranljiva podloga - pocetnik Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
ssrki
Akvarista



Registrovan: 01 Feb 2011
Poruke: 227
Lokacija: Vrsac

PorukaPoslao: Sub Feb 12, 2011 12:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

drugari dajte mi savet, napravio sam gresku u zurbi i nisam stavio hranljivu podlogu ispod peska
da li mogu da pokusam sa klikercicima od gline?
kako se to radi?
deluje mi kao najbezbolnije resenje ukoliko ce delovati
evo i slike
malo sam dosadan ali...
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Feb 12, 2011 12:31 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Sub Feb 12, 2011 12:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Za ove biljke u ovom broju nije ti potrebna hranljiva podloga.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ssrki
Akvarista



Registrovan: 01 Feb 2011
Poruke: 227
Lokacija: Vrsac

PorukaPoslao: Sub Feb 12, 2011 12:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

mislis da ne stavljam ni glinu?
ipak bih zeleo da ima malo vise zelenila i da malo bolje raste
inace od riba imam 6 nenoki, 1 borac, dve zenke blek moli, 1 silver moli muzjak, dve pink zebrice, 1 algar, 1 muljar
radi se o akvarijumu od 35 litara
45x30x35
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Sub Feb 12, 2011 2:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Postovi su ti izmesteni u novoj temi, jer u prethodnoj temi je rec o cikliranju akvarijuma, a ne o podlozi.
Dosta smo pisali o samoj podlozi u ovom delu pod foruma, i uglavnom smo se slozili, da hranljiva podloga ( treset, humus, zemlja za cvece, itd ), nije za pocetnike. Vise moze da naskodi akvarijumu tj bioloskoj ravnotezi, nego li sto ce pomoci da se par biljaka razvije i napreduje. Zasad, obezbedi dovoljnu kolicinu osvetljenja i prati stanje biljaka. Kasnije mozes da prihranis biljke i na drugi nacin, sto ce uglavnom zavisiti od toga sta ces sve posaditi u tom akvarijumu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Pocetnik i neplanirana ljubav Boxer89 Upoznavanje 0 Pon Dec 19, 2022 6:40 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pocetnik - akvarijum sa biljkama Gardijan Početak u akvaristici 0 Pon Avg 15, 2022 1:52 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pocetnik 60L jeepwj Početak u akvaristici 27 Ned Mar 06, 2022 7:22 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc u uredjenju akvarijuma , pocetnik BogdanM Početak u akvaristici 3 Čet Nov 25, 2021 12:23 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Plazma 120 70 17 pocetnik Vulebeograd Početak u akvaristici 49 Ned Sep 19, 2021 10:48 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License